Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne kerüljek barátzónába?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne kerüljek barátzónába?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, egy fiúval találkoztam, nem tudom, hogy randi volt e, és előtte még nem találkoztunk. A találkozás után azt hittem randi, de mára már össze vagyok zavarodva. Hogy ne kerüljek vele barátzonaba? Hogy mutassam ki, hogy nem baratkozni szeretnek? Köszönöm szépen a válaszokat

2018. aug. 1. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni este felé, a többi majd fog alakulni magától. Először tud meg milyen természetü, ha netán visszafogott, akkor itt az esély! Sok szerencsét, de ne add fel!
2018. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
háát ez az esti séta nálam nem jönne be xd azt hinném ll akar rabolni :D Szerintem mondd ki amit érzel úgy tiszta a dolog, most ilyen jeleket adsz vagy utalgatsz lehet nem veszi, ha meg egyenesbe megdumáljatok nem lesz gond :) pl: Most akkor ez randi volt? Nem bonyolult :D
2018. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!