Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kerülök mindig barátzónába?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülök mindig barátzónába?

Figyelt kérdés

Utoljára kb 2 éve volt kapcsolatom, de azóta mintha el lennék átkozva. Ez alatt a 2 év alatt legalább 10 alkalommal kerültem a barát zónába. Alapvetően mindenkivel kedves és barátságos vagyok, nagyon beszédes vagyok, így nem létezik olyan, hogy valakivel nincs miről beszélnem. A legtöbben azt mondják hogy jól nézek ki (bár effelől vannak kétségeim). Magas, sötétbarna haj, kékes szürkés szem, mély hang, évek óta sportoló...

Azt mondják jó a humorom, megértő vagyok, kedves, bár negatív oldalam is van, néha hirtelenharagú vagyok, és negatív.

Ennek ellenére, mikor elhívok valakit randizni, mindig azt mondják, hogy "sajnálom, de mi csak barátok vagyunk" ...

Mindig elgondolkozom hogy vajon miért. Arra jutottam, hogy lehetséges lenne, hogy úgy megkedveltek, hogy félnek hogy elveszítenének, ha esetleg szakítás lenne a vége ? Vagy mi miatt lehet ez ? Nem tudok már mit kezdeni a helyzettel.

Akinek van ötlete, az írjon bátran. Privátban is megkereshettek...


18/F



2016. máj. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod.
2016. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, szoktam küzdeni a lányokért :) Szóval nem igaz, hogy hagyom.
2016. máj. 10. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az hogy küzdesz. :D

Le kell nyűgözni és hagyni, hogy a lány küzdjön érted.

2016. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Tul odaado vagy

2. Tul kedves vagy

3. Nem vagy eleg erdekes

4. Unalmas vagy

5. Nincs benned az a rosszasag ami atlendit a baratzonan


Ezek az okok az ÉN tapasztalataim szerint.

Hogy melyik igaz rad, azt te dontsd el. :)

2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túl sokáig húzod a randirahívást. Nem?

Megismerkedés után max. 1 hónappal már el kell hívni. Ha nem, akkor a lány azt gondolja hogy: ,,hmm nég nem hívott el, lehet hogy csak barákozni akar,na mindegy" és PUFF be barátzónáztad magad

2016. máj. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!