Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda pasiként tényleg felesle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasiként tényleg felesleges az ismerkedéssel bajlódni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam és egyre jobban úgy érzem, hogy igaz. Hiába próbáltam élőben és társkeresőn is ismerkedni, nem jött be. Pedig már rengeteget változtattam az évek során magamon. Olvastam itt és külföldi oldalakon is tanácsokat. De semmi sem vált be. Igazából ugyan olyan ronda maradtam. És csak fájdalmat okoz a sok visszautasítás.
2019. jan. 18. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Akkor hagyd a fenébe!
2019. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen, jobban jársz, ha hagyod. Rengeteg fájdalmat úszol meg vele.
2019. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19 vagyok, nemsokára 20.


És hogy tudom megszüntetni azt a vágyat, ami miatt barátnőt szeretnék?

2019. jan. 18. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Járj el prostizni, az segít.
2019. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Bulizzál
2019. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Fuh,hát nemtudom,ne gondolj rá annyit,foglald le magad valamivel.Sportolj,edz,az eltereli a figyelmet,vagy tanulj,olvass,és ha lehet kerüld el a romantikus filmeket.

Egykis motiváció:Fiatal vagy,van időd még bőven,minden zsákhoz akad folt,sok hal úszik a tengerben,váratlanul fog jönni,csak Türelem,az a kulcsa mindennek!Légy türelemes,kitartó,bátor,és optimista.Nem szabad kétségbe esni! A remény hal meg utoljára.

2019. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert engem is elutasítanak a lányok.... 22/F
2019. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz előbb egy életet, életcéllal, független személyiséggel, mielőtt ismerkedsz?
2019. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7-9 egyet értek. És egyébként is, mi az, hogy ronda?

Valaki szereti a modern művészetet valaki meg rosszul van tőle. Szóvel cseppet se félj attól, hogy most nincs senkid. Majd jön a nagy Ő, aki meglátja benned azt az egyediséget, ami miatt te leszel neki főnyeremény ;)

2019. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!