Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg ekkora probléma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ekkora probléma srácok?

Figyelt kérdés

Randin az adott srác arról kérdezett, hogy mit szeretek szabadidőmben csinálni majd sok más mellett hozzátettem, hogy OLVASNI. Ezen úgy kiakadt, hogy elkezdett ordibálni mert neki nem kell önmagánál okosabb nő majd felállt és otthagyott... Ez tényleg ekkora baj? Mert ha igen akkor inkább nem hangozatom...

16/L



2019. júl. 3. 21:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Mint láthatod, az intelligencia hatalom, ezért hagyott ott... hagyd is az ilyeneket, nem érdemlik meg a figyelmed.


#10-es ez azért nem igaz, rengeteg 16 éves van, aki szeret olvasni, csak nem hangoztatja, ami szerintem amúgy nagy baj.

2019. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem veled volt a baj hanem az a köcsög volt egy nagy köcsög
2019. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú... Ilyen komolyan létezik? Én tuti képen töröltem volna a srácot. Ezen most tényleg felhúztam magam, pedig nem vagyok nagy olvasó, évente maximum pár darabot veszek a kezembe, de ez akkor is több a soknál...
2019. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem probléma sőt... Az olvasás segít a fantázia fejlesztésében. :)
2019. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy inkább nem hangoztatod? Ne menjen már el az eszed! Még a végén sikerül összeállnod valami agresszív 60-as IQ-jú barommal... Nehogy már azt sajnáld, hogy egy ilyen lelépett!
2019. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!