Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A tárgyak könnyebbek a sötétben?

A tárgyak könnyebbek a sötétben?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Van foton nyomás ergo igen
2022. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak váratlanabb helyeken vannak.
2022. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11 A foton nyomás nem a föld középpontja felé mutat hanem amerre tartod a lámpát .
2022. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kriszpo ***** válasza:
Szerintem a gravitáció ugyanúgy hat mint világosban. Maximum azt tudom feltételezni, hogy nem látod mit emelsz és mást hiszel róla.
2022. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem is a fotonok súlya miatt lehet akár még igaz is ez. Én is erre gondoltam, aztán rákerestem, hogy mit írnak erről a neten, és így találtam rá erre a kérdésre:D Szerintem egyébként van benne igazság, logika legalábbis mindenképpen.
2022. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 Fogd már föl hogy a foton arra felé nyomja a tárgyakat amerről megvilágítod. Egy szort megvilágításban tehát minden irányból ugyan akkora erővel nyom . Ha egyáltalán létezik olyan műszer ami ezt a parányi nyomást tudja detektálni, amúgy semmi értelme az egésznek.
2022. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!