Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mai technológiával utol...

Mai technológiával utol lehetne érni a Voyager űrszondát és ha igen akkor mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
dec. 25. 16:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Illetve hibás a kérdésed mert a "szerinted" arra utal mintha az én véleményemre volnál a kíváncsi, de itt nem erről van szó
dec. 26. 21:47
 22/28 anonim ***** válasza:

Kérdező - ne forgasd ki a szavaimat!


Viszont-kérdést kaptál arra az állításodra, miszerint hasznos lenne utolérni a Voyager űrszondát (minimum az egyiket). Mivel nyilvánvalóan ennek az ellenkezője igaz, ezért felszólítottalak az álláspontod megvédésére.


Amennyiben ezt nem teszed meg, abban az esetben csakis téged minősít a valótlan és teljesen abszurd állításod!

dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Na, ez a nyilvánvalóság az ami a te saját véleményed itt te kevered a fogalmakat. De attól még semmi se lesz nyilvánvaló mert te annak hiszed.


Írtam, ezek nem az én véleményeim hanem hivatalos adatok aki utána jár az meg tudja aki még a googlé-t se hajlandó használni az nem. Ne nézz engem googlé-nek, mert nem vagyok az.

dec. 27. 04:18
 24/28 anonim ***** válasza:

A kérdező ezek szerint egy felforgató troll. Jelentsétek!

:(

dec. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nem azt nevezik trollnak aki nem használja helyetted a google-t.


Sokkal inkább téged aki kérdésen belül terell

, kérdez, ha annyira érdekel akkor tedd fel új kérdésként és figyeld a válaszokat...

dec. 27. 11:28
 26/28 anonim ***** válasza:
Kérdező - itt a "Tudományok" kategóriában már végérvényesen leírtad magad a stílusoddal!
dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ez megint nem egy kérdésre adott válasz volt
dec. 28. 07:25
 28/28 A kérdező kommentje:
26-os a nagy tudományosságod közepette nem tetszik, hogy neked kéne hasznalnod a googlé-t?
dec. 28. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!