Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan tudnék befolyásolni...

Hogyan tudnék befolyásolni valakit vagy erősen hatni rá? Részletesen lejjebb.

Figyelt kérdés
Az a baj hogy könnyen befolyásolható vagyok, és szeretném ezt megforditani. Olvastam olyanról hogy alkalmazott pszihológia. Sajnos nem tudom mit takar ponotsan ez, de szeretnék kicsit tanulni arról hogy hogyan lehet egy két helyzetben irányitani az embereket. Ha valaki megtudná mondani hogy mien irányba induljak el vagy tud ajánlani valami oldalt vagy könyvet az kérem tegye meg. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 28. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán próbáld meg észérvekkel... Azzal a legtöbb (értelmes) emberre lehet hatni. Ha megszokják, hogy okos dolgokat mondasz, hallgatni fognak rád. De ha általában hülyeségeket beszélsz, akkor egy idő után már senki sem foglalkozik veled.


Pedro

2011. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Inception. :D
2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Jó olvasást!

2011. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen Jedi képző OKJ- vizsgák. Próbáld meg ott hátha sikerül.. :)
2011. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módja hogy hass valakire, hogy fizetsz neki. Minél több a pénzed, annál könnyebben fog menni :P
2011. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég, ha a mondandódban okosodsz, a kétkedéshez meg butább leszel. Akkor már csak vállalható lesz a tálalásod!


Persze csak ha nem átverés a cél...


Ha befolyásolhatónak tartod magad, és szeretnél erősebb jellemmé válni, akkor szintén tudásgyarapítás ajánlható, egyértelműen az "Ismerd meg önmagad!" nem kicsit okos felszólításnak szándékosan engedve. :)

2011. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!