Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Asztrálutazásról (testen...

Asztrálutazásról (testen kívüli élmény) milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 13:20
1 2
 11/20 csiber válasza:
100%
Keress rá: Alfa módszer. Ha sikerül, akár láthatod elözö életedet is. (Kipróbálva, felejthetetlen élmény az tény)
2009. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves előző hozzászóló! Mesélnél erről egy kicsit többet?
2009. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon messzire lehet utazni, óriási sebességgel. Sőt megtanulható a test mozgatása is, ilyenkor már nem csak az asztráltest utazik, hanem a fizikai test is. Én voltam 10-15 alkalommal a Földön kívül, kétszer a Naprendszeren is kívül.
2009. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
23%

Én hazugságnak tartom.Meg amugy sem sikerűlt sohase.

Ez egy hazugság szerintem enek a témának a fél hozzászoloja hazudik az élményéről :(

2009. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
39%
Szerintem nem hazudik, ez egyszerűen pszichológia. Lemegy alfába, koncentrál a kilépésre és tádámmm, elalszik és már utazhat is oda, ahova akar Álomországban. Ennyi.
2009. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
48%

[link]


ezt nézzétek meg na ez aztán részletes ;)

2009. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
48%

Én egyedül azt tartom kevésbé hihetőnek, hogy a fizikai test is utazik, de végülis sokmindent nem tudunk még a világról...

13 évesen kértem az Asztrálutazás című könyvet Richard Webster-től, de nem sikerült sajnos :( valószínűleg azért, mert nem szántam rá elég időt, de majd néhány év múlva... Érdemes a könyvet elolvasni, és csak 2000 FT

2009. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
74%
azt én se hiszem már el, hogy ezzel már testet is lehet utaztatni, az már szerintem túlzás :/
2009. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

:) Igen, tényleg Richard W. a legjobb. Igazából, erre elég sok mindent rá kell ám szánni.. az egész lényedre szükség van.. nem tudom, mikor lesz valaha ennyi időm :) Pedig ez is az egyik álmom, hogy sikerüljön az asztrálutazás.

Köszi a válaszokat! Klassz, h még mindig jönnek.. :)

2009. dec. 10. 20:07
 20/20 anonim ***** válasza:

Velem sokszor történt ilyen.Pár évvel ezelőtt volt olyan időszak,hogy minden éjjel volt TKÉ-ben részem.Szándékosan is próbáltam elérni,de nem sok sikerrel jártam.Egyszer elkezdődött valami...de aztán megrekedtem egy félig kint-félig benn állapotban.


Általában alvásparalizissel kezdődött,de olyan is volt,hogy teljesen éber állapotbnan léptem ki,szerencsére ez is éjjel történt,otthon....Testenkívüli élmény során asztrálutazóval is találkoztam.

Sok érdekes élményem volt,meg persze ijesztő is volt,de nem bánom,mert mind csodás tapasztalat.


Állítólag bizonyos életkor után,úgy tudom,30 éves kor felett csökkennek ezek a képességek.Sajnos ez rám igaz is.


Nem tudom,mi segíthette elő ezeket az élményeket.De az igaz,hogy mikor napközben sokat gondolok arra,hogy de jó lenne testenkívüli élményt tapasztalni,akkor az többnyire meg is történik.

2010. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!