Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi az IQ vagyis az inteligencia?

Mi az IQ vagyis az inteligencia?

Figyelt kérdés
Nem akarom mondani nekem 13 évesen 137-es IQ-m van és kitűnő vagyok de ismerek olyat is akinek 81-ese van és egyetemet végzett! ulajdonképp az nem az okosság vagy hogy is van ez!

2012. júl. 2. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem kevered a testmagasságoddal?
2012. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Látod, még az intelligencia szót sem tudtad helyesen leírni :(
2012. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Jajj egyem meg a kis 13 éves okos buksiját mindjárt megzabálom!!:))))
2012. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kis hamis :) Biztos valami flash-linkeset töltött ki :)
2012. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A hivatalos IQ tesztek 17 év alatt nem adnak megbízható eredményt, ezért felelősséggel nem is mérik... Serdülőkorban az intelligencia változik, és mindig a korcsoporthoz viszonyított érték ami számít.

Ha érdekel a téma, ajánlom a Mensa HungarIQa honlapját:

[link]

2012. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5,4,3,2 válaszoló sztem nem ezt kérdeztem? o_O
2012. júl. 3. 09:31
 8/15 torrent.neked ***** válasza:
100%
#: Jó kérdés. De igazán csak te tudhatod a választ arra a kérdésre, hogy szerinted ezt kérdezted-e.
2012. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 torrent.neked ***** válasza:
#7: Jó kérdés. De igazán csak te tudhatod a választ arra a kérdésre, hogy szerinted ezt kérdezted-e.
2012. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nemár hogy erre is válaszoljunk? Honnan tudjuk, hogy szerinted mit kérdeztél?

Na jó viccet félretéve 13 évesen senki nem vesz, nem is vehet téged komolyan. Az IQ-teszt az nem egy vérvizsgálat. Nem állapítható meg belőle a pillanatnyi agykapacitásodon kívül semmi. Csak egy teszt, ami a végén kiértékeli, hogy te hogy teljesítetted. Csak az a baj, hogy valaki túl komolyan veszi az eredményt.

Viszont a fogalmazásodból sokmindenre lehet következtetni:

"Nem akarom mondani nekem 13 évesen 137-es IQ-m van és kitűnő vagyok de ismerek olyat is akinek 81-ese van és egyetemet végzett!"

Na mire gondolhatott a költő? Semmire! Nincs semmi a fejében. Kitöltött egy kamasz pattanásos és magányos pasas által programozott flash IQ tesztet és a sorsolt eredményével akar felvágni és fényezni magát. Megsúgom neked, hogy Tudományok kategóriában senki sem fogja neked azt mondani, hogy "Jaj de ügyes vagy, biztos orvos lesz belőled!" arra a Gyerekvállalás, nevelés témakör való.


Prentin

2012. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!