Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen örök mozgókat ismertek?

Milyen örök mozgókat ismertek?

Figyelt kérdés
Ez most tényleg normális kérdés.Ritka alkalom szóval létszii segítsetek. Technika órára kell.És nagyon fontos.Előre is köszönöööm a válaszokat.C:
2012. okt. 14. 17:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"...mert nagyon nehéz lenne.vágom..."


Ha neked a "lehetetlen" ugyanaz, mint a "nagyon nehéz", még igazad is van ;)

2012. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem,egyáltalán nem ugyanaz. DE szerintem te is észrevetted hogy nagyon megoszlanak a vélemények. Valaki azt mondja lehetetlen valaki pedig azt hogy lehetséges.OKé.Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat tényleg.Nagyon aranyosak vagytok.De ez innentől kezdve engem nem különösebben érdekel.Nem azért mert leszarom hanem azért nem mert nagyon nem értek belőle semmit.És mivel a technika házimat már leadtam nekem innentől kezdve a örökmozgók feledésbe merültek.Max. annyi marad meg belőle hogy kettő fajta létezik.Ennyi.C:
2012. okt. 26. 16:19
 23/35 anonim ***** válasza:
A fizika azt mondja nem létezik. Most mit mondjak ... én hiszek "neki" ;)
2012. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
basszus.most már.hagyjatok már békén azokkal a nyomorult örökmozgókkal.létezik nem létezik ? leszarom.betűzzem? L-E-SZ-A-R-O-M.üzenetbe folytassátok az eszmecserét.köszönöm.
2012. nov. 5. 20:14
 25/35 anonim ***** válasza:
Nyugi Kicsilány :) Ne idegeskedj, csak jegyezd meg, hogy nem létezik és ennyi. És akkor nem fogsz feltenni te sem olyan "okos" kérdést, látván egy lehúzós oldalon egy hirdetést ilyen csoda energiatermelő generátorokról, hogy melyiket is vedd meg.
2012. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideges.de miért nem lehet megérteni hogy felfogtam örökmozgók nem léteznek vagy pedig nagyon nehéz olyat építeni az első két válaszból kiderült.köszönöm szépen hogy ennyien válaszoltak de most már értem.oké.köszi. aranyosak vagytok.(:
2012. nov. 7. 19:28
 27/35 anonim ***** válasza:

"...de miért nem lehet megérteni hogy felfogtam örökmozgók nem léteznek vagy pedig nagyon nehéz olyat építeni..."


Dráááága kenyér. Ne mondd, hogy érted, ha aztán egy ilyen mondattal akarod lezárni a témát :) Nem, nem, nem, nem, és nem! Nem lehet építeni sehogy, se könnyen, se nehezen! Így a mondatod 2 fele teljesen értelmetlen és biza a "nem megértésedet" támasztja alá. Pfffffff... amindenitmár ;)

2012. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
nem érdekel.
2012. nov. 8. 21:20
 29/35 A kérdező kommentje:
kisebb gondom is nagyobb annál hogy örökmozgót lehet-e építeni vagy sem.és nem érdekel. igen, ténylegesen nem érettem meg mivel nem vagyok fizikus és a válaszok felét végig sem olvastam.ezért nem értem.valószínűleg soha nem is fogom megérteni.de ha nagyon őszinte akarok lenni akkor nem is nagyon akarom érteni.
2012. nov. 8. 21:23
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, ha nem érted :) A lényeg, hogy az tudd, amit írtunk: Nem lehet építeni örökmozgót. A többi csak szájtépés. Mint az is, hogy megkérdezem: mennyi idős is vagy ? ;)
2012. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!