Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van egy jel ami nem tudom...

ThZsolt kérdése:

Van egy jel ami nem tudom pontosan mit jelent. Ez a rendes szöveg környezetben úgy néz ki, hogy egy A betű és egy kis hatvány l betű fent a bal sarkán az A betűnek?

Figyelt kérdés

The heat on the matter is turned on to

about lA maximum.


2013. jan. 27. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen mérték lehet. Tudnál még példát rá írni egyébként ?
2013. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

The vacuum is applied at full

strength, and the heat source is turned on to '/3 to

lA maximum.

Ott a turned on to.. után szerintem az 1/3 akar lenne, tehát szerintem az valami nyomtatási hiba lehet.

2013. jan. 28. 16:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ezt valami angol hőmérséklet kapcsolón használják a fűthető mágnes keverőn vagy sima rezsón vagy angolosan hotplate-en - főzőlapon,tányérmelegítőn.
2013. jan. 28. 16:21
 4/4 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy a leírás előzi részeiben nem szerepelt eddig ez a jel, az is lehet, hogy valami félre írás.

Csak Én sem vagyok biztos benne, és fontos, hogy jó legyen a fordítás, mert másnak csinálom és fontos lenne, hogy jó fordítás adjak ha már fizet érte, és az sem másodlagos, hogy ne legyen semmi baja, mert ez valami kísérleti fizika kémiai leírás.

2013. jan. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!