Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Einstein tömeg–energia...

Einstein tömeg–energia ekvivalencia elmélete pár éve kiderült, hogy helytelen. De akkor hol van a helyes?

Figyelt kérdés
A tvben hallottam,hogy mondták,hogy egy magyar ember megfelelőképp kitalálta,és egy könyvben kifejti.
2013. jún. 22. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A TV2 és az RTL tudományos hírértéke nulla. Csak ontják a szennyet, hogy azt 70-es alatti IQ-val is fel lehessen fogni. Egy érdekli őket: a nézőszám. Ha ahhoz b*romságokat kell kitalálni, akkro b*romságokat fognak tényként beállítani.
2013. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11: Ahogy Alvinék is megénekelték már:

"... szép lassan, de módszeresen,

elk*rv*l a világ!"

2013. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na,nem voltam egy ideje...

Nem,nem fogok töröltetni egy kérdést,csak azért,mert nem helyes,attól még kérdés,és érdekel.

Úgy látszik hogy tényleg kamu hír volt,mert a világon sehol nincs lejegyezve ez a neten.És azért egy ilyet le jegyeznének...

Sajnos már a híradóknak se lehet hinni...

2013. jún. 23. 11:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy tedd föl újra, normálisan.

Tudod, ha már a kérdésemben lenne egy ordas nagy hazugság, amire csak utólag jönnék rá - én azonnal töröltetném.

Te nem ilyen vagy?

2013. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem,mivel nem tőlem származik,hanem mástól.
2013. jún. 23. 12:14
 16/17 Gyöngyi123 válasza:
Én láttam valahol a neten egy könyvrészletet digitális formában, ami arról szól, hogy milyen hibák vannak Einstein mc2 levezetésében. Murguly volt a szerző.
2013. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

3 napot kaptok hogy előkerítsetek linkeket erről a témáról.

ellenkező esetben szigorú büntetés lesz:

levideózóm a perpetuum mobilémet feltöltöm a youtubra és bemásolom ide azt a linket.

na? akkor mi lesz?

2013. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!