Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy mágnessel mit lehet...

Egy mágnessel mit lehet csinálni, hogy ne vonnza a fémeket? Pl berakni valamilyen fém dobozba stb

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nálam fa dobozban van, ami 6 mm vastag"

Nos, számomra ebből a mondatból egyértelmű volt, hogy a fadoboznak szánt a kommentelő izoláló szerepet, különben minek írta volna?


Ez feltételezés. Ez csak te raktad össze.

Pont azt jelenti, hogy felesleges több centi vastag fém tárolót találni az izoláláshoz.


A mondanivaló többi része nem is jött át? Elég, ha messze rakod attól, amit zavar a mágnesesség. Ugye? Na akkor a lényeg:


rakd messze attól, amit zavarna a mágnes és tök mindegy mibe tárolod.

2016. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Wadmalac ***** válasza:

"Na akkor a lényeg:


rakd messze attól, amit zavarna a mágnes és tök mindegy mibe tárolod."


Ezt írtam én is.

De ha már ilyen hülye vagyok, halljuk a más magyarázatot, miét volt lényeges a 6 mm falvastagságú fadoboz.

:D

2016. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:

"Ez feltételezés. Ez csak te raktad össze."

Meg ugynígy gondolkodott az az x db ember, aki ezt a hozzászólásomat pontozta. Szóval akkor sokan vagyunk hülyék.


:D


De el kéne olvasni a kérdést mégegyszer és felmérni, erre a kérdésre mennyire lehet jó hatásfokú válasz a "rakd messze".

Ennyire szerintem a kérdező is rájött, gondolom épp az a problémája, hogy ez nem megy.

2016. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy hülye vagy. Sőt! Igen jó gondolatmenet szoktál osztani. Azt mondtam , hogy feltételezés volt. De tiszta mindenkinek, hogy nem a fa okozza az izolációt.


A 6mm vastag doboz azért jó, mert elég stabil szerszámos doboznak, de nem nehéz. Ennél vastagabb felesleges :) vékonyabb meg könnyen rongálódik.

Azért emeltem ki, mert vékony. Ezen áthatol a mágnes. Mégsem okoz gondot. Mert ott tárolom, ahol közelében nincs mágnesre érzékeny cucc.


That's all there is

2016. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Wadmalac ***** válasza:
Ám legyen. A tárolás módja mindenkinek szíve joga. :D
2016. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!