Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy fejlődött ki a világegyetem?

Hogy fejlődött ki a világegyetem?

Figyelt kérdés
Mi volt előtte? Egy nagy semmi? Egy fekete valami ami végtelen hosszú vagy mi?De hogy lehet valami végtelen? Hol a vége? Bocsi de ez engem nagyon érdekel.
2010. szept. 17. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
...és erről a tudósok sem tudnak szinte semmit. Meg lennék lepve, ha itt a GYIK-en hitelt érdemlő infót kapnál erről. De gyanítom, hogy még a NASA is felkeresné a válaszadót :D
2010. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nem mintha tudná bárki a pontos választ, de a legtöbb elmélet szerint a tér és az idő is csak az ősrobbanáskor keletkezett, azaz (eszerint) nincs értelme azt kérdezni, hogy miért pont akkor és miért ott, stb.

Az ezzel foglalkozó tudományág a kozmológia (cosmology).

[link]

2010. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rohadtul erdekelhet a dolog, ha keptelen vagy internetes keresobe (Google-t ismered???) beirni a kulcsszavakat...
2010. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kele Roland válasza:
A nagy semmi se idő se tér .
2015. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!