Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szimpatizálsz a klímaaktivistá...

Szimpatizálsz a klímaaktivistákkal?

Figyelt kérdés
Eddig semmilyen konkrét értelmes javaslatot nem hallottam tőlük, csak hogy "tegyenek valamit". Mégis mit? Pl. telepítsük be a fél országot megújuló erőművekkel horror pénzekért és bizonytalan áramellátásért? Persze sok ilyen kell, még a szélerőműveket is támogatom, de nem mindegy, mit szeretnénk, és mik a lehetőségek.
2023. okt. 7. 06:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
#8 Ez valamennyire emészthető lenne, de ezek nem csak tüntetnek, és amit tesznek (pl. műalkotásokat rongálnak meg, épületeket festenek össze), az szerintem kontraproduktív. Azaz elvesztik azt a kevés szimpátiát is, amit esetleg egyesek éreztek irántuk, pár kivételtől eltekintve. Kizárólag egy esetet tudok elképzelni, amikor eredményt érhetnek el, ha egy kormány népszerűsége (így újraválasztásának valószínűsége) az okozott környezeti károk miatt jelentősen zuhanna, de ilyenről tudtommal sehol nincs szó, mert egyelőre nincsenek ilyenek, persze ez nem azt jelenti, hogy minden a legnagyobb rendben mindenhol, ezt nem állítom.
2023. okt. 7. 08:58
 12/35 anonim ***** válasza:
75%
Mit értesz műalkotásrongálás alatt? Van rá példa?
2023. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Hadd le linkeljek. Bementek pl. múzeumokba, és festményeket fújtak le. Az sem mentség, ha esetleg védőüveg volt előttük.
2023. okt. 7. 10:03
 14/35 A kérdező kommentje:
(le = ne)
2023. okt. 7. 10:03
 15/35 anonim ***** válasza:
61%

Ha a Van Goghosra gondolsz, akkor

1. De, mentség, mert tudták, hogy a festmény nem fog sérülni, de nagy hírt fog kavarni.


2. A klímaaktivisták nem mind feltünési vizketegségben szenvedő 16-24 éves hülyegyerekek.

2023. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ha csak az üres falat fújják le, az is rongálás. Mit szólnál, ha a munkahelyedre mennének be, vagy fújnák le kívülről, vagy csak a kocsid?
2023. okt. 7. 10:14
 17/35 anonim ***** válasza:
63%

Konkrét példát mondj kérlek.

Ennyi erővel az összes tiltakozo meg felvonulo paraszt.

2023. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Tessék, lehet nézelődni... [link]
2023. okt. 7. 10:17
 19/35 anonim ***** válasza:
46%

Nézd már meg, ezek bazári majmok feltünési viszketegséggel.


Ez olyan, mint leirni a veganokat ezek miatt:

https://www.youtube.com/watch?v=6-S-8jJr4qI&t=5s

2023. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Én klímaaktivisták alatt csak klímaaktivistákat értek, klímapasszivistákat nem... Tehát én is védem a klímát, ahogy tudom, csak nem megyek tüntetni, főleg nem rongálni azt gondolva, hogy a cél érdekében szinte minden megengedett.
2023. okt. 7. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!