Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha producer vagy filmrendező...

Ha producer vagy filmrendező szeretnék lenni akkor milyen iskolákat kell elvégeznem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek olyan szakmák, amit bárki végezhet, ha elég jók az írásai, és a logikája. Szerintem bölcsész szakot kellene végezned, ott megtanítanak az írás míves művelésére. Vagy valamilyen Médiai fősulit, nem tudom ilyet merre találsz.
2011. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem és infó szakközépből ugye lehet oda menni?
2011. jan. 8. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Az irodalom szakos középsuli jobb kezdőlökést ad, és erre készít fel, de ha irodalom meg még valami emeltszintű az érettségin, és van elég pontod, akkor felvesznek. Amúgy bölcsészkaron színházba kell járni, meg egy rakás könyvet kiolvasni, én még hezitálok, hogy hová jelentkezzek. Vannak amatőrfilmes fórumok és weblapok, küldj néhány üzenetet, és ők biztosan tudnak segíteni, akár kritikát is tudnak formálni. Sok sikert.
2011. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát utálok olvasni:D és most e gy reálos iskolába járok d e nagyon szeretek rendezni ,állítólag a tanáraim szerint jó fogalmazásokat is írok.....most infót tanulok még az egyetemig sok időm van...... hát remélem ,hogy valóra válnak az álmaim...XD
2011. jan. 8. 13:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat!!:D
2011. jan. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!