Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Világ vége 2012-ben? Itt ér...

Világ vége 2012-ben? Itt ér véget a maják naptára. Ha nem is világ vége, esetleg háború vagy? Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Remélem nem igaz.Különben csak 13 évig élné.Mindig is tudtam hogy a 13 szerencsétlenséget hoz.
2009. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom pontosan,hogy mikor lesznek ezek a katasztrófák,de azt tudom,hogy lesznek,mert láttam őket!Szoktam rosszakat álmodni,de ezekhez a katasztrófákhoz,amiket ilyenkor látok,semmi sem hasonlítható,borzalmas,olyan mintha ott lennék,érzek mindent,mindig más ember bőrében vagyok,más földrészen.Ilyenkor,mikor felébredek,egész nap remegek,mint a kocsonya,mert bennem marad az élmény!Egész testemben érzem,hogy ez valós,de nem tudom,hogy mikor lesznek!Most biztos sokan hülyének néztek,tisztában vagyok vele,de tényleg így van,ahogy leírtam,és számomra ez nagy teher,szeretnék tőle megszabadulni!:(
2009. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
17 vagyok, de már körülbelül 3 világvégét túléltem. nem aggódok.
2009. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt hiszi hogy véget ér a maja naptár nem ér véget csak egy új ciklus kezdődik!!!
2011. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye hogy mindenki meghalt hála istennek mostmár nincs ilyen idiótaság
2021. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!