Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha valaki felfedezné az...

Ha valaki felfedezné az időutazást, te a múltba vagy a jövőbe utaznál? Vagy esetleg maradnál a jelenben?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a válaszaitok!
2009. júl. 1. 09:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
60%-osnak: te most csak hülyíted a népet ezzel az egésszel, igaz? :D
2009. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy hülyítem, te kis hitetlen!
2009. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
91%

Én minden korba elutaznék, ha lenne időgépem. Bebizonyítanék vele olyan dolgokat, mely a tudomány számára ma is kérdéses. Pl. volt-e kitalált 300 év, kik építették a piramisokat, és mennyire igaz az evolúció, stb. A jövőre is nagyon kíváncsi vagyok, meddig fejlődhet a technika. Egyébként a fizikusok szerint pont a jövőbe utazás lehetséges elméletileg, de a múltba még elméletileg sem. Ugyanis ha egy fénysebességhez közeli ürhajón utaznék pár órát, azalatt a földön pl. 2000 év telne el. Hogy ha meg lehetne haladni a fénysebességet, akkor viszont előbb érkezünk meg a célhelyszínre a mi koordinátarendszerünkből tekintve, mint amikor elindultunk :). A tudomány mai állása szerint ez nem lehetséges, bár már olvastam ún. térmeghajtású űrrepülő lehetőségéről, ami által ez lehetséges elvben.


Többek között Steven Hawking fizikus is foglalkozik az időutazással. Asszem ő az, aki az időgépen valamilyen féreglyukként képzeli el, amelyekkel viszont tele lehet az űr.


Elméletem szerint valóban elutazhatsz a jövőbe (az élet sebességénél gyorsabban), de abba a jövőbe, ami a lehető legegyszerűbb. De ettől még visszamehetsz, és megváltoztathatod egy bonyolultabb irányba.

2009. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
a múltba a retro ruhákért :))
2009. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
35%
1 perces utazasokat csinaltal miutan bedrogoztal :))) hogy lehet valaki ilyen idiota :P en is ugrok elore meg orakat is mikor elalszok wooow maris idoutazo vagyok :)))
2009. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
75%
Most pl. kb. 1 óra múlva tervezek egy térugrást, 100 ezres fénysebességgel. Ti, kétkedők, ambicionáltatok. Megyek a Zöld Bolygóra, csak egy órára, mert utána pihennem kell, mivel holnap negyed 6-kr kelek.
2009. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
már bocsi de ez már tényleg túlzás!
2009. júl. 1. 20:57
 28/45 anonim ***** válasza:
48%
Valaki vagy nagyon erős szert nyom és imád fantáziálni, vagy itt éli ki az írói hajlamait
2009. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
jaaa,hogy a ZÖLD bolygóra. Értem én. Haverod hoz némi zöldet, betekeritek ,megszívjátok néhányszor, és máris a "zöld bolygón" vagytok. Haverom egyszerűen úgy hívja, hogy betép, nem fogalmaz ilyen virágnyelven
2009. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
A drogos állapot hallucináció, a többszörös fénysebességes utazás viszont tény, ne keverd őket.
2009. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!