Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha valaki felfedezné az...

Ha valaki felfedezné az időutazást, te a múltba vagy a jövőbe utaznál? Vagy esetleg maradnál a jelenben?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a válaszaitok!
2009. júl. 1. 09:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
ha ez valóban így van, taníts :D
2009. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
*úgyértem, taníts, kérlek, nem akarok bunkón fogalmazni.
2009. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
szét offoljátok a kérdésemet :(
2009. júl. 2. 14:18
 34/45 anonim ***** válasza:
Egyértelmuen a múltba! Mégpedig a 70-es 80-as évekbe... Tetszenek a 80-as évek, akkor még voltak normális muvészek, és nem ilyen kis tinisztárok. A jelen azért nem tetszik, mert hiába, hogy már minden van állítólag, de én sokmindent hiányolok, ami ezelott megvolt... Nem tetszik ez a sok muanyag dolog, meg ilyenek. Normális kaja sincs már...:(
2009. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

23:35 vagyok megint!! Tényleg ne legyetek ennyire hitetlenek!! Én hiszek benne, és tudom, hogy létezik...

Akárhova el lehet jutni, csak egy bizonyos állapotba kell kerulni, egyenlové válni a hellyel és az idovel, onnan már semmi nem állíthat meg.

Hagy mondjak egy példát:

A napokban azt álmodtam, hogy megkarcoltam a vállamat, kelek fel, hát nem ott van a vállamon a karcolás? És látszott, hogy még friss, reggel alig volt rajta var. Pedig én tudom, hogy nem karcolhattam meg sehol, és mikor még lefekudtem este, nem volt ott a seb!!!

Egyébként éreztem is, hogy valami olyan szokatlan...


Tehát ha az álmokban lehet utazni, akkor az idoben is lehet, és mindenhol. Kár lenne az egyszeru dolgokra pazarolni az életet! Igenis léteznek megmagyarázhatatlan dolgok!

2009. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem emlékezel, hogy megkarcoltad a vállad az nem bizonyíték. Ilyen esetről nem készült hitelt érdemlő dokumentáció, vagy hasonlóról.

Amit itt írogatnak, hogy így utaztak 20 fényévet, úgy kerültek időviharba, ez csak valakinek a képzelgése elég nagy valószínűséggel. Ettől függetlenül nem biztos, hogy lehetetlen. Mint ahogyan a rák gyógyítása se az, az szinte biztos, csak még nem ismerjük a gyógymódot, de attól még nem kell bedőlni a kuruzslóknak, meg sámánoknak.

Megmagyarázhatatlan dolgok vannak, de törekedni kell a megmagyarázásra (persze nem alaptalan belemagyarázásra gondolok), hogy előrébb jussunk.

És milyen normális kaja nincs már? Nem a mekibe kell kajálni. Veszel alapanyagot és otthon csinálsz normális kaját.

2009. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

00:22! Jó, hogy nincs rá bizonyíték, és tényleg nem tudnám ezt bizonygatni senkinek, de nem is akarom. Az a fontos, hogy én tudom és kész.

Nem járok mekibe, itthon fozott kaját eszek, de városban lakom és már az alapanyagok is tele vannak muanyaggal sajnos.

2009. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Időviharokról könyv is készült, Jannie Randles írta, és ez a címe. Egy csomó hasonló élménybeszámolóról ír, érdemes elolvasni. Az író nem fantáziahajhász, tényleg igyekezett, h megbízható forrásokból írjon. Érdemes elolvasni.
2009. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
A nem túl távoli múltba utaznék vissza.... a néptáncos, népviseletes, kukoricamorzsolós, mesemondós időszakba, mikor még a fiatal párok a szénakazalban huncutkodtak és a család tagjai ismerték egymást, mert nem a tv-t meg az internetet bújták, hanem egymással beszélgettek...
2009. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Én csináltam időutazást ez lehetséges egyszer 1550-be mentem egy háború közepébe.Ez most igaz.
2010. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!