Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az iromány...

Mit gondoltok erről az irományról?

Figyelt kérdés

"Amíg a társaság nagy része odabenn, egy törött éjjeli lámpa halvány fényében ’Felelsz vagy Mersz’-et játszott, akkor történt a dolog. Susi és Georg épp intim témáról beszélgettek kint az erkélyen, miközben kiszűrődött a szobából a többiek izgatott hangja, és a Hold halvány sárgán derengett a nyáresti égen. Szóba került Georg véleménye a lányokról, és Susann is megosztotta aggályait saját viselkedésével kapcsolatban, mert az új közösségben mindent másképp láttak az emberek, ők maguk is mások voltak. Így tehát egy egyszerű csók miatt is óriási pletyka roham, egymásra való mutogatás, és nagy hűhó lehetett volna. Talán ezért csak most tudtam meg ezt az egészet.

A meglepően őszinte beszélgetés miatt Georg már nem volt képes tovább ellenállni Susann kislányosan ártatlan, ugyanakkor komoly, mélybarna szemeinek, és ahogy belenézett, úgy érezte, elmerül a tengernyi őszinte kijelentés, és a csupán kíváncsiságból feltett személyes kérdés között. Lassan, mint egy áldozata felé lopakodó gyakorlott vadász, a lány felé hajolt, és belebámult az őzikeszemekbe. Susann szemeiben meglepettség tükröződött, de Georg érezte, és remélte, hogy ő is szeretné. Susann lehunyta szemeit, és érezte arcán a fiú leheletét. Majd nagyon lassan, és gyengéden értek egymáshoz ajkaik. Georg kutatta Susannt, érezni akarta, és ahogy magához húzta a lányt, gyengéden cirógatni kezdte nyakát. Susann beletúrt a fiú hajába és hevesen, sürgetően visszacsókolt. Ekkor Georg kezei már a lány blúza alá kalandoztak, és mint nyomozó a bűntett helyszínét, miliméterről miliméterre végigpásztázta a lány testét. Ekkor azonban egy ablaknak koppanó könyök hangja törte meg a csendet. Ahogy Adam az ablak előtt állva kinézett az erkélyre, a látottaktól meglepetten, hirtelen mozdulattal megfordult, és könyöke a mocskos ablaküvegnek koppant."

----¤----



2013. jan. 11. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem fogsz örülni, de szerintem elég nyálas...

Bár én nem szeretem a romantikus irományokat, legalábbis az ilyen jellegűeket nem.


Amúgy maga a fogalmazás jó, a helyesírási hibák száma csekély, tehát nem rossz munka. :)

2013. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
42%
Nekem nagyon tetszik :)( a mocskos helyett lehetne valami masabb jelzo...)
2013. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz te az n+1-edik lenni, aki ilyen szarságokat gyárt? Inkább képezd még magad, olvass sokat, és próbálj meg valami értékesebbet alkotni. Lehet, hogy a képességeid megvannak hozzá, ezt ennyiből még nem lehet látni, de a műfaj, amit választottál, az a vegytiszta szemét.


Még ha angolul írnád, akkor meg is élhetnél belőle nagyon is jól, de szerintem az ilyennel az a csöppnyi magyar piac telítve van, így ebből megélni se fogsz.

2013. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!