Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tudok a neten ingyenes IQ...

Hol tudok a neten ingyenes IQ tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartod gáznak, hogy IQ tesztet akarsz csinálni, de annyi józan paraszti eszed nincs, hogy beírd egy keresőbe pl www.google.hu, hogy "iq teszt" és nyomj egy enter-t?!
2009. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

[link]

80-nál többre ne számíts!

2009. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel óvatosan!

CSAK olyan tesztet szabad kitölteni, ahol letöltöd a tesztet, mint egy szöveget - aztán kitöltöd papíron, és te magad értékeled ki! Különösen a szcientológusok szeretik így behálózni az embereket, direktben az Interneten kitöltött IQ tesztekkel!

2009. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a 2. és 3. válaszolónak.

Időközben én is rájöttem, arra a szcientólógiára vagy mire. Már hallottam is róla, hogy hálózzák be az emberkéket.

Azért köszi mindkettőtöknek a választ :)

2009. szept. 1. 21:31
 5/7 anonim válasza:
100%
Bocs én nem a kérdésre válaszolok, de mikor megláttam az 1. válaszát, nem bírtam ki hogy ne írjak. 1. nem gondolod hogy jó nagy paraszt vagy? Mert szerintem az vagy! Meg elmondom annak a retardált agyadnak hogy hiába írod be google-be hogy IQ teszt, nagyon sok kamut dob ki! Először gondolkozz mielőtt írsz, ja azt az agyad nem tud bocsi
2010. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kody1501 válasza:

Ezt is megnézheted,csak regisztrálni kell,de a legalább ingyenes!:

[link]

2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teljesen ingyenes iq tesztek ( sok van az oldalon!):

[link]

2011. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!