Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tudom a vizet tulhuteni...

Hogy tudom a vizet tulhuteni bovebben lent?

Figyelt kérdés
Lattam a youtube on egy videot hogy a vizet egy palackban beraknak a fagyasztoba es morzulatlanul kiveszik kb egy ora mulva. A viz ugymond tulhutott es ha megmozgatuuk akkor megfagy vagy ha elkezdjuk kionteni egy tanyerba akkor latvanyos ahogy folyiknki a viz mert amikor leerkezik a tanyer aljara akkor megfagy. Sok amator vieeo is van felt a neten, azt kel beirni hogy tulhutes vagy tulhutott viz, esbkiadja. Sok a magyar videobis es mindrnkinek sikerul csak nekem nem. Hogy kell? Biztos hogy nem atveres fizika tanar is kiprobalta mat es neki is sikerult. De nekem elkezd befagyni a viz akar hanyszor ranezek.a ha tovabb ot hagyom akkor meg mar megfagy. Legyszi segitsetek. Koszi!

#Túlhűtött
2013. máj. 13. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld bontatlan ásványvízzel, mélyhűtőben. Nekem egyszer véletlenül sikerült, csak azt láttam, hogy miután kivettem a palackot elkezdett megfagyni. Szép látvány.

Nekem egy mezei szénsavas ásványvízzel meg -20-as ládával sikerült a dolog, de időt nem tudok mondani, mert nem én raktam be.

G.

2013. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak savassal jo vagy mentessel is?
2013. máj. 13. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg mennie kell mentessel is, de azért írtam savast, mert azzal garantáltan működik. Ja, és sörrel is! :)

http://www.youtube.com/watch?v=CzEC7WWeNyA

2013. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor kel kivenni? Mennyi ideig hagyjam bent hogy ne fagyjon meg?
2013. máj. 14. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Passz.

G.

2013. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindegy. azért köszi. :-) csak mert nekem mindig elkezd a teteje befagyni.
2013. máj. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!