Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefekudjek vele? (bovebben lent)

Lefekudjek vele? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, ő 17, kb 2 honapja vagyunk egyutt, nagyon szeretem, megbízok benne, és ilyet még sose éreztem senki iránt :) nem szeretném hogy minden ribancnak lehordjatok most, de a 2 honap alatt volt petting, és majdnem megtortént a szex is, csak mondta h ha még nem szeretném elveszíteni a szuzességemet akkor várhatunk...de szeretném..csak az a baj, hogy ha arra gondolok h egy ido után szakítunk és én pedig ennyi évessen már nem vagyok szuz...tényleg szeretem, és teljessen megbízok benne, kérlek normális válaszokat adjatok, hogy szerintetek meg tegyem-e, vagy késobb meg fogom-e bánni :) koszonom :)

2013. máj. 6. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha ezt a kérdést itt feltetted, akkor nem hiszem, hogy készen állsz arra, hogy lefeküdj vele. ...!

Szerintem 14 évesen nem kell elsietned a dolgokat!

2013. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
most komolyan .. ezt magadtól kéne megkérdezni
2013. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 pinkpancser ***** válasza:
71%
Mit mondasz majd 29 évesen a 14 éves lányodnak, ha felteszi ugyanezt a kérdést?
2013. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan. Amíg ezt másoktól kell megkérdezned addig tuti nincs itt az ideje. Ha meglesz a megfelelő: férfi, idő, érettség, gondolkodás akkor nem kell senkit kérdezned. Tudni fogod h készen vagy rá és igazán akarod. Am meg 2 hónap lótúró. Még most előtted a rózsaszín köd és mindent nagyon szupinak látsz. Majd akkor mond azt h jajj de jó meg mennyire szereted, bízol benne, ha már nem csak a ködöt látod hanem a hibáit is.
2013. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem. 14 éves vagy. Ez még túl korai. Nem maradsz le semmiről, ha megvárod azt, hogy elég érett legyél hozzá testileg ÉS szellemileg is.

Miért bánnád meg azt később, hogy nem túl korán történt meg?

14 éves vagy, még kiskamasz :) nyugi, van időd ;)

2013. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
NE TEDD MEG!!!!!
2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem várj még 1 hónapot MINIMUM! Én húznám mondjuk még 2-3hónapot, hogy lássam tényleg kitart e mellettem a srác, ha már fél éve együtt lesztek szex nélkül, akkor valószínű ez után sem fog elhagyni:)

16/L

2013. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy hónapot várj, hanem legalább egy évet! Ha tényleg szeretitek egymást, akkor egy év múlva sokkal többet fog érni számotokra a testi kapcsolat!!!
2013. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után még pettingnek sem kellett volna lenni, hiszen épp az a lényeg, hogy ne lásson meztelenül addig amíg teljesen biztos nem vagy abban, hogy tényleg szeret, és nem csak a tested kell neki.
2013. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha akarod, tedd meg, mert igazából gáz nincsen belőle, sokan megtették már. De csak a tested áll készen, a lelked még nem. 14 évesen még éppencsak elkezdesz érni, ez inkább csak kíváncsiság. Én a te helyedben egypár évet még várnék, de Te tudod. Egy fiú ki tud használni huszonévesen is, csak akkorra már vagy annyira talpraesett és tapasztalt, hogy jobb esélyed van ezeket kiszűrni.

Azt azért hozzátenném, hogy egy 17 éves srác sem tudhat még sokat, ezen hördüljön fel, aki akar.

2013. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!