Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lenne néhány néhány kérdésem...

Lenne néhány néhány kérdésem a Kőszívű ember fiai című könyvből a női bosszú és akik igazán szeretnek rész között, a kérdések alul?

Figyelt kérdés
ki érkezik Arankához és mit ajánl fel a lánynak? Honnan tudták meg hogy mi történt Ödönnel? Hova megy Baradlaynéval Aranka? Ki érkezett haza a Baradlay-házba és hova ment először az a személy? Mi az oka annak, hogy anyja haza hívta a fiát? Kinek lesz kézfogója a köztudatban/valóságban? Milyen esemény történt, melyet nem vártak Rideghváryék? Kik üdvözölték az ifjú párt? Mit ajánlott fel Ödön? Mit jósolt Rideghváry Baradlaynénak? Kik álltak szemben az ülésteremben? Mi történt? Ki tett rendet és hogyan? Hogyan fogadták Ödönt? Mi történt 1948.már. 13-án Bécsben? Milyen hírt hozott Rideghváry? Hogyan jutott ki a városból a "kövér úr"? Mitörtént a Plankerhorst hölgyekkel? Miért nem indult útnak Jenő? Mi történt a Plankenhorst-házban? Mi zaklatta fel Jenőt? Hogyan változott meg Richárd? Hol találkozott Edit és Richárd? Milyen hírt hozott soror Remigia a Plankenhorst-házba?

2014. jan. 20. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád a könyvet?!?!?
2014. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvasom, csak elég sokat ad fel a tanárunk egyszerre és nehéz követni :(
2014. jan. 20. 19:56
 3/3 Somogyi Máté válasza:
fuhhh hát én elolvastam de én egy szót nem értettem belőle nem tom hogy ti hogy vagytok vele...
2014. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!