Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Magyarországi színész befuthat...

Magyarországi színész befuthat valaha?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.. eléggé megtetszett a színészet... bár.. nem művészi iskolába járok, hanem vendéglátás,kereskedelmibe.. remélem sok hátrányom nem lesz... szerintetek hogyan kezdhetném el?
2014. máj. 11. 19:10
 1/8 anonim válasza:
Akik vitték is valamire azok már kisgyerek korukban elkezdik,és ők úgy választottak sulit egy nekik több lehetőségük van mint neked.De menj színházba ha ott felvesznek akkor minden ok.
2014. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne,rengeteg 18+-os magyar "színész" van akik már befutottak:).A haver is gimi után akarta elkezdeni,de iszonyú nehéz volt bekerülni,őt fel se vették,pedig egész jó volt.Valami mutatványt kellett előadnia,de ezek szerint kevés volt.
2014. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írd le, hogy a barátod mit, hogyan csinált ! :)
2014. máj. 11. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Az volt a felvételi,hogy egy szöveget kellett hatásosan,élethűen előadni,de ezek szerint nem jött össze!Azt meg ne kérdezd hol volt,mert már nem emlékszem rá,de arra igen,hogy a Pandora is mellette ült:),őt se vették fel.
2014. máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még csak annyi, hogy azt se tudod, hogy ez színház volt ?
2014. máj. 12. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
mit tudom én...járj utána!a gimiből kikerülve ezt akarta,de profi volt magyarból,és mégse...lehet lámpalázaz volt...nem tudom...
2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 EagleHUN ***** válasza:
Hogyne juthatna, ott van Dobó Katica. Csak Amerika-Magyar producerrel kellett hetyegnie és máris Hollywoodi produkciókban volt. Meg van egy Ausztráliában élő befutott Magyar is aki híresebb Hollywoodi filmekben is szerepel.
2014. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha "befutni" akarsz, akkor szerintem neked nem a színészet tetszett meg, hanem a sztárság. Döntsd el, pontosan mit is szeretnél. Ha színészkedni, akkor kezdd egy színitanodában, kis stúdiókban, aztán kis szerepek kis színházakban. Kell hozzá tehetség, szorgalom, alázat, türelem, stb.

Ha meg sztár akarsz lenni, akkor ahhoz a megfelelő helyen kell lenni a megfelelő időben.

2014. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!