Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A híradóban hallottam, hogy...

A híradóban hallottam, hogy lehet, hogy minket az UFO-k irányítanak. Ez így van?

Figyelt kérdés
Én nem tudom rá a választ, pedig már gondolkodtam rajta.
2008. aug. 8. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

XD hát ez jó jót röhögtem

Ez az UFO-s dolog kb. annyira igaz mint ahogy én vagyok Hófehérke abból a meséből.

Minden hülyeséget mondanak a TV-ben meg a média kitalál minden szarságot csak hogy pénzhez jussanak.

Hát én nem vettem észre hogy irányítanának engemet UFO-k én saját magamat irányítom.

2008. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válAszt! Ahogy ezt így elmondtad, ez tényleg hülyeség.

KöSZIKE!

2008. aug. 8. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
basszus ilyen kérdést feltenni......nyilván az ufok műve ezis :D
2008. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem igaz,csak azért tették be a hiradóba,hogy legyen vmi érdekes,ami felkelti az érdeklődésedet.

Mindenki saját maga irányítja tetteid,nincs benne idegenkezűség.

2008. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, igazatok van!!
2008. aug. 9. 16:23
 6/12 anonim válasza:
75%

Először tisztázzunk vmit: UFO = Unidentified Flying Object = Azonosítatlan Repülő Tárgy; szóval nem kis zöld lény.


A kérdésre válaszolva: vannak olyan elméletek, hogy az embereket a földönkívüliek hozták a Földre, és néha benéznek hozzánk, pl állítólag az ókori Egyiptomban ők építették a piramisokat, stb. De ez sztem is hülyeség:)

2008. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy tényleg vmi felsőbbrendű, intelligensebb lények irányítanak minket, és ezt annyira jól csinálják (intelligensek), hogy ezt mi nem vesszük észre. Nincsenek rá műszerek, nem érezzük, stb... Nincs kicsukva!
2008. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A pánspermia elmélet nem UFO-hit. Nem tudhatjuk, hogy az élet "csírája" honnan származik, az is elképzelhető, hogy egy meteorittal érkezett a bolygónkkal. Vagyis lehet, hogy mi vagyunk az űrlények ezen a bolygón. :)
2008. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
67%

Nem iranyit minket senki. SZabad akaratot kaptunk. En, hiszem hogy van Isten. Isten, Aki teremtette az Eget es a Foldet. Van jo es rossz. Van Isten, es van egy reg fellazadt angyal, akit satannak, ordognek hivnak.

Isten adott egy bizonyos idot satannak, hogy kisertsen, "uralkodjon" ketelkedove tegyen minket. Isten, Satannak hatalmat adott..

ha, most elem kerulne egy olyan dolog, ami emberileg megmagyarazhatatlan, magam ala sz..nek rogton..

de mivel tudom, mit ir a Biblia, mivel vigasztal az Atya mnket..mert megmondta, .."nem me'rek Rad tobbet, mint amennyit elviselsz.."


nem vagyok egy elvont elmebeteg, csak a szivemre hallgatok, es mikor nezem a ket kezem.. ha csak abba belegondolunk, mekkora inteligencia kellett egy kez formalashoz..nem egy test teremtesehez.. csodalatos dolgok ezek.. es remelem egyszer , mindent megertek..

2008. aug. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te Jó Isten, kezdjük ott, hogy az UFO Azonosítatlan Repülő Tárgyat jelent, ez a kérdés úgy lenne helyes, hogy:"A híradóban hallottam, hogy lehet, hogy minket az idegenek irányítanak. Ez így van?"
2008. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!