Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Manapság egyre többen használj...

Manapság egyre többen használják a "karcolt", ill. "megkarcolt" szavakat. (gondolom, ez vmi szleng) Mit is jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 11:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a karcolt csak úgy ismerem, mint "Megkarcolta a kocsit egy csavarhúzóval".


A másik jelentését nem.

2010. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
úgy tudom akkor használják,ha vmi irtó jó volt
2011. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Te szent ég tényleg itt van? Na ki jött Radics videója után ide?
2017. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
RADICS PETI MEG ZSOZÉ ATYA :D
2017. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
pálinka meg lehet karcos makifejek
2017. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Onnan jöttem én is!
2017. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 vagesz79 válasza:
Ha egy csaj szájából hangzik el miközben fázik akkor a mellbimbóira gondol, amelyek peckesen állnak és olyan kemények hogy majd kilyukasszák a rajtuk lévő felsőt! Vagyis karcolják azt! Srácok a tanácsom az ha ilyet hallatok mindenképpen vessétek rá magatokat és élvezzétek, mert vétek lenne lemaradni róluk!! De ne csak maszatoljatok ha nem adjatok bele mindent
2017. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Karcol, amikor 2 anyag találkozik. Az egyik anyag szilárdabb, "keményebb" és ennek csak a hatását láthatjuk, amikor erősen egymásnak feszülnek, az egyik "nyomot hagy a másikban" - Rugalmatlan alak változást "szenved". Ilynekor hívjuk karcnak, ami sokszor negatív érzettel jár a véletlenség és a síma felület kívánatlan megtörésével.
2022. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!