Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez az álom?

Hogy lehetséges ez az álom?

Figyelt kérdés

Akkor leírom mit álmodtam tegnap..

Édesapám meghalt sajnos két évvel ezelőtt,és vele álmodtam.Többször álmodtam már vele,és vele és anyukámmal is egyszerre.Az álmaimban,mikor vele álmodok,pl.többször álmodtam,hogy találkozunk,és megölelem,mindíg tudatában vagyok annak,hogy ez lehetséges.álmaimban mindíg tudom, hogy ez csak egyszeri alkalom,mert nem történhet meg,de tegnap valami mást álmodtam.A jelenet szintén az volt,hogy megölelem,viszont álmomban ilyet még sosem éreztem:FIZIKAILAG éreztem mikor megöleltem.Éreztem a testalkatát,a bőre melegét,a hangját,mindent..hihetetlen volt.Állítólag az álmunkban nem érzékelünk anyagokat,de ez most megtörtént.Szerintetek miez?


2010. márc. 2. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy álom.


Semmi különleges nincs abban, hogy fizikai ingereket és érzeteket is álmodtál. Én is álmodtam már hideget, meleget, még zenét is, amit én írtam. Álmomban volt már orgazmusom is.


Örülj neki, hogy álmodban a tudatalattid ilyen pontosan fel tudta idézni az édesapáddal kapcsolatos emlékeidet a legapróbb részletekig, amilyen az illata, a bőrének érintése stb.

2010. márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan álmomra emlékszem, amikor tapintottam dolgokat, a tapintás az egyik az 5 külső érzékszerv közül.

Ez egy vágyteljesítő álomnak tűnik, és az agy sokmindenre képes, ha vágyakról van szó.

2010. márc. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy válaszoltatok!

2.hozzászóló,kitudnád fejteni,hogy ezzel mire gondoltál?mi teljesülhet még be vele kapcsolatban?

2010. márc. 2. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
En is hasonlot almodtam nemregiben. Csak nekem nagyapam jott az almomba. Es pont igy, ahogy irtad! En is csodalkoztam.
2010. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nekem is ugyanez volt nagyanyámmal,feldobta az egész napomat,mintha újra találkoztunk volna!
2010. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Állítólag az álmunkban nem érzékelünk anyagokat"


Ilyet meg ki állított? A saját példád is mutatja, hogy nem igaz.

2010. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a fentiekhez, elképesztő dolgokat tud valóságosnak érezni az ember álmodás közben!!!

Egy, ami megtörtént velem :


Aznap baromi fáradt voltam... lefeküdtünk aludtunk.

Egyszer csak ébresztgetem a párom, hogy ébresztő, világítson a telefonjával, mert nem látok!

Szegény készségesen világít én meg markolászom az éjjeli szekrényen az órát és kezdem szétkapni, de mind ezt nyitott szemmel!!

Pár pillanat után felébredtem és hülyén, kérdőn nézek az asszonyra, hogy mi a f@szt villog a telefonjával!


Valószínű másnak alig hinném el, de ez tényleg igaz.

2010. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentelőknek,ezek az álmok tényleg nagyon érdekesek.És igen,nekem is olyan volt,mintha újra találkoztunk volna.úgy erőt adott a napomhoz:)
2010. márc. 2. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen lehetséges.Én minden álmomban tudom,hogy csak álmodom,sőt,irányítani is tudom az álmaim.Álmomban éreztem először,hogy milyen szerelmesnek lenni.
2010. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!