Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt Jézus...

Szerintetek mi volt Jézus Krisztus?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 17:28
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:
A szó jó értelmében fanatikus, karizmatikus próféta lehetett, ha minden vallásalapítási ambíció nélkül (mert ő nem akart egyházat létrehozni, csak tanítani) ilyen nyomot tudott maga után hagyni. De szerintem, ha élne és látná, mi lett a tanításaiból, nem lenne boldog.
2017. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jézus az Élő Isten testi kinyilatkoztatása. Isten megjelent köztünk testben, Jézus személyében.

Jézus pedig kinyilatkoztatta számunkra az Élő Istent, az Atyát a maga személyében.

2017. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 A Tudományok rovatban vagyunk, nem a Vallásban. :)
2017. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor elnézést kérek, de szerintem elég nagy tudomány, hogy Isten testé lett, testet öltött Jézus személyében, valamint, hogy Isten Jézus által teremtett mindent.


Nem evolúció útján, hanem gondos megtervezés útján.

Nem ősrobbanás által, hanem alkotás által.

Nem fejetlenség útján, hanem törvények, (törvényszerűség) útján.


Ezért Jézus a mi igazi lelki Doktorunk.


Mt.23,10.Doktoroknak se hivassátok magatokat, mert egy a ti Doktorotok, a Krisztus.

Kol.1,16.Mert Ő benne teremtetett minden, a mi van a mennyekben és a földön, láthatók és láthatatlanok, akár királyi székek, akár uraságok, akár fejedelemségek, akár hatalmasságok; mindenek Ő általa és Ő reá nézve teremttettek;

Jób.38,4.Hol voltál, mikor a földnek alapot vetettem? Mondd meg, ha tudsz valami okosat!

Ézs.48,13.Hiszen kezem veté e föld alapját, és jobbom terjeszté ki az egeket, ha én szólítom őket, mind itt állnak.

Zsid.1,7.És bár az angyalokról így szól: Ki az ő angyalait szelekké teszi és az ő szolgáit tűz lángjává,


Remélem így most-már egy kicsit tudományos.

2017. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát... Egyáltalán nem. Csak rontottál a helyzeten. Sorry.
2017. ápr. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!