Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nő gyorsabban a haja...

Miért nő gyorsabban a haja annak, aki rendszeresen vasalja?

Figyelt kérdés
A tapasztalat ezt mutatja.
2008. okt. 26. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
ez hülyeség. nem nő gyorsabban. viszont jóval gyorsabban törik.
2008. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem nő gyorsabban. De abban lehet valami, hogy jobban húzódik a haj és ezáltal serkenti a hajhagymákat, hogy jobban nőjjön. Legalábbis a barátnőm sokszor copfban hordja a haját és szerintem gyorsabban nő neki mint nekem.
2008. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Öööö..Nem gyorsabban nő,hanem hosszabnak tűnik mivel egyenes.Ha egy göndörhajat kivasalnánk,nem lenne hosszabb?:)
2008. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én 2 éve vasalom , mert iszonyu csunya igénytelen "hullámok" vannak benne alapbol...Mint egy elkezdett tupír úgy néz ki. Vasalva pedig sokkal hosszabb, és jobban látszik ahogy nő. Ha pedig ápolod rendszeresen, törni se fog.
2008. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem nő gyorsabban, csak egyrészt hosszabbnak látszik, másrészt pedig a növekedése is jelentősebbnek látszik, mivel egyenes. Egyszóval a göndör, hullámos haj is nő ugyanannyit, csak mivel a szálak összeugranak nem olyan feltűnő a növekedés mint a szögegyenes hajnál.
2008. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Én fodrász tanuló vagyok és elmondom hogy egyáltalán nem nő gyorsabban a haj.Sőt.A rendszeres túlzott hajvasalás roncsolhatja a hajszálakat és jobban töredezik.Egyik osztálytársan kiszőkítette a haját utána addig vasalgatta hogy annyira letört neki a haja hogy darabokban potyogott le.
2008. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én minden nap vasalom a hajamat de még egyszer se vettem észre hogy gyorsabban nőne az átlagnál(sajnos)
2008. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!