Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az igaz, hogy társadalmunkban...

Az igaz, hogy társadalmunkban az introvertáltak elvégzik a munkát és az extrovertáltak learatják a babérokat?

Figyelt kérdés

Például munkahelyen. Az introvertáltak dolgoznak napi 8 vagy több órát, az extrovertáltak pofáznak és ennek ellenére ők kapják a dicséretet.


Ez egyik oka amiért ennyire elcsheszett az emberiség? Az igazi értékek nem értékeltek csak a hamis értékek.


2022. febr. 10. 13:24
1 2 3
 21/25 Hintalow ***** válasza:
Valahogy nem az introvertált személyiségtípusú emberek dumálják rá a partnereket, hogy kössenek a cégükkel milliárdos szerződéseket :D
2022. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21


Ez az, a rádumálás.

Valahogy mindig éreztem, hogy az extrok legnagyobb értéke a manipuláció.

2022. febr. 11. 19:08
 23/25 Gofrisütő ***** válasza:
100%

Tudod, mi az az álltalánosítás?

A manipulatívság, a produktivitás és az önzőség nem függ attól, hogy mennyire vagy extroveltált. Csak az extroveltált embereket könnyebben észreveszik, így több önző extroveltáltat láttál, mert többet hallod/látod őket.

2022. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
94%
Én egyetértek veled többnyire. Az extrovertáltak akár kevesebb munkája látványosabb lesz, magabiztosabban mutatják, igy tudomást szereznek róla. Az introvertáltak meg sokszor észrevehetetlenek és nem mutogatják az eredményeiket..
2022. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 vv10tibor válasza:
Nem feltétlenül szerintem. Egy introvertált-nak is meglehetnek azok a képességei ami által sok pénzt tud keresni és be tud illeszkedni egy közösségbe csak kicsit nehezebben mint az Extrovertáltak! Pénztermelő képessége mind a kettőnek meglehet!
febr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!