Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Van, vagy jellegileg nincs...

Van, vagy jellegileg nincs különbség a vallások, meg a konteók között? Miként kell ezekhez viszonyulni?

Figyelt kérdés

Én abban nőttem fel, hogy a vallásosakat nem illik piszkálni, cukkolni és elítélni sem jogos, hiszen vallásszabadság van, mindenki azt hisz, amit akar.

Csakhogy a vakhitek roppant hasonlatosak az őrültséghez, hovatovább a paradicsomi üdvözülés vágya a szélsőséges dzsihadista radikális hívők között egyenesen kapcsolatot talál akár az öngyilkos terrorista akciókhoz.

Ettől eltekintve, ha mondjuk tolerálom a keresztények hitét, például a szüzen szüléssel kapcsolatban, vagy a pokol és a mennyország ígéretével, akkor el kell fogadnom az Iszlám hetvenkét huriját is?

De mi különbözteti ezeket meg mondjuk a Lapos Föld híveitől, vagy a többi félbolond konteótól?

Mondjuk azoktól, akik azt hiszik, hogy az oltásban chip van, vagy hogy az állam, a végrehajtó hatalom az emberek kiirtását tervezi, sőt már csinálja is, aminek egyik eszköze pont a Covid járvány létrehozása és/vagy elterjesztése, esetleg éppen a védőoltásokkal, amelyek szerintük gyilkos eszközök?

Vallásban is van egészen hasonló, vallási alapokon a vér szentsége, meg a jó franc tudja mi miatt megtagadnak életmentő beavatkozásokat, vérátömlesztést, meg oltást.

Egyik buggyantabb, mint a másik, de ha nekem mondjuk a keresztények őrültségeit tolerálnom illik, akkor ugyanez jár a többinek is?

Mondjuk a Lapos Föld híveinek?

Hát istenem, ő ebben hisz, ez sem eszementebb, mint bármelyik vallás bármelyik idióta hite.

Hogyhogy az egyiket lehet cikizni, a másikat meg nem?

Mitől van jogom a fekete macskást kinevetnem, a csodákban hívőket meg nem?



dec. 11. 21:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Vicces,hogy a fogyibohócok mennyire szenvednek a cinájuk megvédésével.Szerintem ezeknek az őrülteknek fizetni sem kell,ingyen csinálnak magukból bohócot.
dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#30

Nálad akadt be, én csak reagálok rá...

dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32,te konteósozol 0/24,szóval nálad van a hiba.
dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hát ha egyszer konteós vagy, mi mást mondhatnék?

Mert az "okos" meg a "zseni" jelzők nem relevánsak a tekintetedben...🤣🤣

dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34,jó,te menthetetlenül ostoba vagy,befejeztem veled,troll.
dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Menekül a gyáva!🤣🤣🤣
dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!