Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A hereméret (nem vicc) és...

A hereméret (nem vicc) és szociális és anyagi sikeresség között van korreláció?

Figyelt kérdés

Nem viccnek szánom a kérdést.

Nemrég hallgattam egy érdekes beszélgetést Elon Musk és egy evolúciós pszichológus között aki azt hozta fel, hogy egyes tanulmányok korrelációt vélnek felfedezni a hereméret, tesztoszteron szint és kockázatvállalási hajlandóság között, és a top leggazdagabb és legsikeresebb férfiak többségének átlagon felüli heremérete van.

Tudom, hogy viccesnek hangzik, de lehet igaz az ősi mondás, hogy vannak tökei, azaz jó sok tesztoszteron van a szervezetében.


márc. 22. 11:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10


A magas tesztoszteron szint - dominacia kapcsolat szerintem érthető.


A másodlagos nemi jegyek erőssége is tesztoszteron szint függő. Magasabb tesztoszteronú férfiaknak mélyebb a hangjuk, férfiasabb a megjelenésük, erősebbek fizikailag. Lehet a hereméret is egy ilyen másodlagos nemi jegy, és magas tesztoszteron szint okozza a nagyobb heréket (vagy akár a péniszt) és nem a nagy here okozza a magas tesztoszteron szintet?

márc. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!