Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Leírná valaki bővebben Michael...

Leírná valaki bővebben Michael Oakeshott életét?

Figyelt kérdés

Mikor, hol született, családi háttér, iskolái, munkássága, jelentősége, halála...

1000 köszönet! :)


2009. máj. 14. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. nézz utána a neten. Konzervatív, politikai filozófia szavakra keress, meg a névre! De azért segítek: [link]
2009. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le ne érettségizzünk helyetted!?
2009. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem segítesz, inkább ne írj semmit! Azt hittem ezen az oldalon segítőkész emberek vannak, de úgy látszik tévedtem. te sem tudod, minek írsz mégis??

Nem kell leérettségizni helyettem, köszönöm már megvan régóta, és hogy tudd, nagyon-nagyon szép lett :D

az életrajz pedig azért kellett volna, mert egy barátom sokszor említi, én pedig többet szerettem volna tudni az illetőről.. Neten pedig hirtelen nem találtam meg.

de ne aggódj, már tudom róla mindazt, ami érdekelt..

Köszi a segítséget, és remélem ha egyszer ti szorultok mások segítségére, ugyanígy segítenek majd, ahogy ti nekem.. :D

szép napot, remélem jól érzitek magatokat!

2009. júl. 31. 12:58
 4/6 anonim válasza:
Ne te háborodj már fel, mert fogyatékos vagy. Ott a Google. Még anyád akt fotóit is megtalálod benne minek ide írkálsz.
2009. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ember akinek segítség kell a mai világban egy ismert ember önéletrajzának megtalálásához az forduljon szakemberhez.
2009. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Élt, halt, egy világért mely

nedve nem telelt kevély

telt nedvet homloka ormára,

tevékeny korára

nem lelt mentséget

éltet s szentséget

a nedves keblére

ölelt, ebére

tett, hamvára holt,

láttán evégre

tevékeny volt.

2010. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!