Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Társadalomismeretből érettségi...

Társadalomismeretből érettségi. Egyedül megoldható a felkészülés?

Figyelt kérdés
Most lettem 12.-es, és szeretném ha ez a tantárgy lenne a választott érettségi tárgyam. A probléma ott kezdődik, hogy a tanárunk, megkérdezte tavaly, hogy óhajt-e valaki ebből érettségizni. Én még akkor nem tudtam, hogy ebből szeretnék, de nem is érzem magam hibásnak e miatt. Mikor jeleztem idén tanárnő felé, közölte, hogy rendben van, de egyedül kell felkészülnöm, mert ne várjam el tőle, hogy 2 év anyagát, most gyorsan félév alatt tanítsa meg nekem. ( Tavaly hiába volt óránk, nem tartja fontos tantárgynak és inkább németeztünk rajta, illetve 1-2 házi dolgozat volt, csak, hogy legyen jegyünk ) Könyvünk sincs, illetve füzetben sincs egy óra anya sem. Mit gondoltok, így is neki vágjak, vagy gyorsan váltsak és kezdjek el egy másik tantárgyra tanulni? Sikerülhet?
2012. szept. 17. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegyik érettségire fel lehet készülni egyedül. Egyetemen tízszer annyi anyagot kell megtanulni önmagad egyetlen vizsgaidőszak alatt.
2012. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!