Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért gyógyítanák meg az...

Miért gyógyítanák meg az összes betegséget ha az a gyógyszeripar teljes leépülésével, becsődölésével járna?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem hiszek ezeknek a híreknek. Szerintem max olyan kezelés oltást fejlesztenek ki, amelyet élethosszig használni kell, másként a rák gyorsan kiújul. Mint például a HIV elleni gyógyszer, azt is élethosszig szedni kell.


febr. 17. 15:12
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Elnézést, most már régóta gazdasági kérdéseken vitatkozunk.

Légy szíves, tedd át arra a fórumra a kérdést.

(Eredetileg egészségi kérdés akart volna lenni, de 5 perc múlva már nem az volt. A tudományra semmiképpen nem való.)

febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
89%

"hogy a gyógyszergyártók megegyeznek, hogy egyikük sem gyárt olyan gyógyszert, amitől meg lehet gyógyulni"

Egyesek tényleg inkább kitalálnak bármilyen ostobaságot, csak hogy a valóság helyett tovább erőltethessék a téveszméiket... minek?

febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%
#31 Mivel a magyarázat nem természettudományos, hanem gazdasági jellegű.
febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
87%

"Amíg nem adja drágábban, addig ő is veszít a profitból, nemcsak a többiek, lásd"

Miért veszítene? Ha mindenki hozzá megy, hisz elterjed a híre, hogy milyen hatékony a gyógyszere, akkor pont hogy minden profitot ő fog bezsebelni.

febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
82%

A gyogyszer kutatasok nagyreszet tovabra se a gyogyszdrgyarak fizetik.


A kartelezes nemmukodik hosszu tavon elobb utob mindig kiderul es a torveny is tiltja.

febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
71%

"a magyarázat nem természettudományos, hanem gazdasági jellegű"

Ezért kell ott megvitatni, és nem a tudomány fórumon.

febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
0%

#34 "Miért veszítene?"

Lásd #25. Sajnos nem vagyok általános iskolai tanító néni, így nem tudom ennél érthetőbben elmagyarázni.

febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
83%

"Lásd #25."

Csak annak újfent nem volt semmi értelme. Hisz a pocsék gyógyszer gyártójának a profitja 480x0 lesz, hisz senki nem fogja az ő terméküket venni. Valahány embernek csak szüksége lesz az adott baj elleni szerre, ha létezik olyan ami hatékony ellene, értelemszerűen azt fogják venni. Ergo az összes profitot az a cég nyeri majd, amelyik a hatékony gyógyszert gyártja.

febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy mibe telik gondolkodni és belátni, hogy nincs igazad?


Sosem értettem azokat a kérdéseket, amikre megvan már a kérdező válasza, és igazából bármit mondanak rá a fórumon, telibelágybélsarazza és csak nyomja a mantráját, semennyire sem nyitott az eszemcserére, vagy bármilyen más látásmód befogadására.


Galambbal sakkozás kategória.

febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
43%
Csak az a gond, hogy ennek ellenére még mindig itt van a tudomány fórumon! Ahova már az első percben sem illett!
febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!