Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ember az agyának hány %...

J.Ádám kérdése:

Az ember az agyának hány % használja?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt pár információt de eddig semmi konkrét.Azt állítják hogy minden ember a 100% de ott vannak akik megbírnak hajlítani tárgyakat a tibetiek között vannak akik lebegni tudnak stb... ezért nem hiszem h az ember az agyának a 100% használja!
2011. jún. 15. 13:39
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szerinted le van írva a Btk. valamelyik pontjába?

(Rossz kategória)

2011. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Son Goku csillagharcos és ő lánggömböket is tud csinálni a kíjével. Ő a példa rá, hogy igenis létezik természetfeletti!
2011. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ezt nem az ezotéria cim alatt akartad kérdezni?
2011. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Viccet félretéve, mutass már nekem egy olyan videót, ahol emberek tárgyakat görbítenek el az akaratukkal, vagy lebegnek.


Miért nem filmezte le ezt eddig senki? Ha valaki tudna ilyet, akkor gondolod, hogy az az ember nem lenne a világ egyik csodája és már mindenki őt vizsgálná, hogy miért képes ezekre?

2011. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Lebegni biztos nem lebeg senki, de olyat már láttam a tv-ben, hogy a bőréhez tapasztott tárgyakat egy ember.
2011. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hinni a templomben kell, a PET scan meg azt mondja, hogy 100%. Ez tény, nem kérdés.
2011. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A tibetiek nem képesek ilyenekre. Bocs.
2011. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ludens ***** válasza:

Olyat is lehet látni hogy a kínai nagyfalon sétálnak át vagy távolról elindítják az elromlott órákat kanalakat hajlitgatnak vagy törnek el távolrol mozgatnka dolgokat nem hogy lebekgnek repülnek évekig nem esznek nem isznakéletben maradnak... ez mind egytöl egyig bűvész trükk, illuzió nincs róluk hiteles leírás és mindegyikre jellemző hogy ellenörzött körülmények között valahogy nem működnek. A youtobe hemzseg az ilyen trüköket leleplező videóktól mint pl. Uri trükjeit cáfolók stb stb.


http://www.youtube.com/watch?v=UB9Hf7ERvXE


http://www.youtube.com/watch?v=sLgH3WtsFiw


[link]

2011. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Volt amikor én is elhittem sajnos ezeket a bűvész trükköket, mint hiteles képességek, de ma már tudom, hogy mi csak egy majomfajta vagyunk, aki egyszer él és ezt kéne kihasználni értelmes dolgokra, nem abban reménykedni, hogy repülni fogunk meg egyéb ökörségek.
2011. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ludens ***** válasza:
Nem majom fajta vagyunk csak közös majom őstől származunk. Egyébként egyet értek az előttem szólóval.
2011. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!