Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ember az agyának hány %...

J.Ádám kérdése:

Az ember az agyának hány % használja?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt pár információt de eddig semmi konkrét.Azt állítják hogy minden ember a 100% de ott vannak akik megbírnak hajlítani tárgyakat a tibetiek között vannak akik lebegni tudnak stb... ezért nem hiszem h az ember az agyának a 100% használja!
2011. jún. 15. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A legnagyobb mágus Dumbledore, szerintem csak ő használja agyának 100%-át.
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Vree ***** válasza:

És ha az agyunkban ott lenne eldugva a varázslás akkor miért nem férünk hozzá? Ennek mi értelme van? Egyáltalán, miért fáradozik a természet hogy szemünk legyen meg lábunk, és dugja el ügyesen a lebegést meg a távolbalátást, ami sokkal hatékonyabb módja lenne a dolognak?


Szerintem fantáziálsz, meg könnyen felülsz a kóklerkedéseknek :/

2011. jún. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A legokosabb ember is csak töredékét használja az agyának. Ha belegondoltok, hogy van olyan ember, aki úgy számol fejben oszt-szoroz, gyököt von, négyzetre emel..stb, mint egy számológép, akkor bizony a mi agyunk is képes erre.

Ez is például egy hihetetlen dolog, de ha mi tudunk összeadni-kivonni, osztani szorozni, nem túl bonyolult számításokat végezni, mert képes rá az agyunk.

Esetleg még képes lehetne az ember más dimenziókat meglátni, vagy jövőt megérezni esetleg megérezni dolgokat.

Pl. vannak nők, akik megérzik a vulkánkitöréseket, földrengéseket a világ másik részén, mert rosszul lesznek remegni kezdenek--érzékenyek erre. És 2 ilyen ismerősöm is volt, mindig mondta h baj van és másnap a hírekben be is mondták!

Egy okos ember ismerősöm mondta h az ember 10-20%-át használja az agyának. Ebben van valami. Az emberi agy sokkal több, mint egy csodaszámítógép.


A repülés-lebegést én sem hiszem el. Erre fizikailag képtelenek vagyunk...bár ki tudja hogy az ember az agyával mit tud irányítani!!!

Én személyesen 26 évesen az agyammal nőttem 4 centit 3 hónap alatt! Az agy sok mindenre képes, ami a testünkben zajlik!!! Rákot is képes vagy aggyal gyógyítani és ezek valóban megtörtént dolgok, esetek!


Tudod még mire gondoltam? Arra még megfelelő lenne az emberi agy, hogy gondolatot továbbítson. Ha vannak rádióhullámok, lehet vannak agyhullámok is, csak nincs ráállva az agyunk, nem?


27N

2011. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én személyesen 26 évesen az agyammal nőttem 4 centit 3 hónap alatt!"


És egy lépésben butultál vagy 15 évet,micsoda csoda!

2011. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egy átlag ember az agyának 5-6%át használja ki! A nagyon koponyák használnak kb 10-12%-ot !! - Ha az ember kihasználná az agyának 20-30--->%-át már teleportálni is tudna..
2011. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!