Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hallottatok a 2029-es aszteroi...

Hallottatok a 2029-es aszteroidáról, hogy elvileg 99%, hogy ez már befog csapódni?

Figyelt kérdés
Múltkor volt a Spektrumon nem is egyszer, hogy 2029-ben egy sokkal nagyobb aszteroida fog becsapódni a Földbe, mint, amilyen a dinoszauruszok korában. Olyannyira nagy, hogy semmivel nem tudják megállítani vagy ha meg is próbálnák valamivel lelőni, akkor még nagyobb kárt tennének a Földbe, mint, hogy egészbe hagyják, mert ha szét lövik, akkor már 100%, hogy becsapódik, ha meg nem lövik szét, akkor még van rá esély, hogy esetleg kikerüli a Földet, aminek 1% az esélye, ugyanis megállapították, hogy valami 19 éve tart a Föld felé és kiszámolták, hogy 2029-ben csapódik be, amitől nagyon félnek és el sem tudják képzelni mi lesz. Minden nap figyelik és sajnos olyan nagy, hogy eddig még nem tért el attól, hogy ne a Föld fele tartana és nem is tudják eltéríteni a tömege miatt. Szerintem ez befog találni, mivel a dinoszauruszok korában is betalált egy és attól még, hogy mi emberek vagyunk, ugyanúgy velünk is megtörténhet. Ti hisztek ebben? Szerintetek tényleg vége lesz mindennek? Láttátok a tv-ben?
2011. jún. 27. 00:06
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Akkor viszont írd le, hogy mit mondtak nagy körvonalakban és, akkor végre az igazságot. Nem értem az embereket mért kell hazudni és nagyot mondani. Szörnyű....
2011. jún. 28. 12:38
 32/48 anonim ***** válasza:
ugyan azt amit leírtál a kifejtésben, csak éppen az ellenkezője... Amúgy meg ne akadj ki saját magadon, hogy nem tudsz megbízni magadban, mert magadnak hazudsz :)
2011. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Nem magamban nem tudok megbízni, hanem már az emberekben (sajnos)...:S Innentől már csak azt fogom elhinni, amit én a saját szememmel látok és hallok, és én legalább nem fogok rárakni a hallottakra egy lapáttal.
2011. jún. 28. 13:34
 34/48 anonim válasza:
Sokszor voltak már ilyen hírek régebben is, de nem hiszem hogy annyira félni kellene tőle, mert addig sok minden változhat még(esetleg hamarabb is csapódhat be valami) mindenesetre ha tényleg igaz, hidd el hogy mi, a kisemberek tudnánk meg utoljára a pánik elkerülése miatt...szoval lehet hogy igaz, lehet hogy nem, ezt csak a NASA kutatók tudják szerintem.
2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy mi tudnánk meg a legkésőbb.. teljesen igazad van, ezt gondoltam én is, de, akkor elvileg nem lesz belőle semmi és ez megnyugtat.. nem akarok én meghalni, 36 éves leszek 2029-ben, nem lenne jó ha meghalni. :(
2011. jún. 28. 14:24
 36/48 A kérdező kommentje:
meghalnék*
2011. jún. 28. 14:25
 37/48 anonim ***** válasza:
De amúgy miért fújod fel ennyire ezt a dolgot? Félre hallottad, ennyi kész. Nem kell azzal mentegetőzni, hogy jaj hazug emberek meg miegymás.
2011. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Hogy ne hidd, hogy én nagyítottam fel a dolgot... kár volt, de mégis megérte. :)
2011. jún. 28. 19:27
 39/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Itt megint egy komplex problemakört vetsz fel.


Egy. A holdnak van másik oldala, pedig saját szemeddel nem láttad.


Kettő. Akkor hidj az embereknek , ha már ló legel a sírjukon.


Három. Három az meg nincs.


Üdv


Kárókatona


:-D

2011. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Ui

.


Nyelvtanosok, tudom hogy nem "hidj" , csak poén volt. :-D

2011. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!