Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mi (ke) t titkol...

Szerintetek mi (ke) t titkol a NASA az emberiség elől?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

A 20. század elején egy szabadkőművestől megkérdezték, hogy mit csinálnak ők. Nem válaszolt, azt mondta, ez az ő titkuk. Ez idő tájt kezdtek kialakulni róluk a különböző legendák. A NASA, az amerikai kormány nem mond el minden hadi fejlesztését, így az emberek azt gondolnak, amit akarnak. És az emberek szeretnek izgalmas, ijesztő dolgokra gondolni. Amit az ember nem ismer, attól fél. Lehet hogy a NASA és az amerikai kormány sem titkol semmit, csak valamiért, talán a PR, a "hírnév" és a megfélemlítés miatt nem cáfolja az emberek gondolatait arról, amit rejtegetnek? Hisz ki ne gondolt volna arra, hogy a NASA ufókkal tartja a kapcsolatot? Persze, lehet, hogy ez nem igaz, de miért mondanák ezt? Teszem azt egy hidegháború esetén a 21. században már nem az atombombákkal rendelkezés lesz a "menő", hanem az, ha valakinek kapcsolatai vannak az ufókkal... Ki tudja, lehet, hogy ez jól jön még nekik, nem? Vagy az is lehet, hogy olyan titkai vannak a NASA-nak, amiket jobb, ha titokban tartanak és olyan szörnyűek, hogy jobb ha az emberek azt hiszik, hogy ufókkal és idegen lényekkel pacsizkodnak, mintha kiderül az igazság?

Az embereknek kell a rejtély, és ha nincs, hát csinálnak. Persze, nem zárom ki, hogy titkolnak valamit, de hát... Amíg nincs bizonyíték, nem hihetünk egyik oldalnak sem, nem igaz?

2011. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
39%
Hát szerintem meg rengeteg mindent eltitkolnak az emberek elől, nyilván olyat is ami ha, nyilvánosságra kerülne az nem lenne nekik jó... ,de a neten körbe lehet szaglászni feltéve aki ért egy kicsit a hackerkedéshez.....
2012. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
39%

Már bocs mindenkinek de itt szinte az összes kommenten röhögtem főleg hogy "miért titkolnának bármit is" xDD

Erre a válaszom az hogy ne keltsenek pánikot.

PL.: vegyük a holdat nem vettetek rajta valami furcsát észre az összes kép retusálva van miért? ezt is titkolják és nem furcsa hogy a Hold sötét oldaláról szinte 1 db fénykép nem készltvagy ha igen akkor az mind1 homály.

Pár linket ide irok ha megnézitek majd elhisztek valamit aki nem az meg így járt de hamarosan pofára esik .

És a kérdést én úgy tettem volna fel hogy "MIT NEM TITKOLNAK?"

Itt a linkek: http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=D2NUXUzqpbk&feature=relmfu


http://www.youtube.com/watch?v=62so62nyxro&feature=relmfu

2012. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

Ja igen az előző kommentemből kimaradt UFO-k nem léteznek.xD

1. az UFO Azonositatlan repülő tárgy

2. te tényleg azt hiszed hogy rajtünk kívűl senki más nincs ?xD 1. a Tejútrendszerünknek a felét nem fedeztük fel :) és ezen a rendszeren kivül trilliárdok töbszöröse van nem tudod felfogni és csak mi vagyunk egyedül? ha belegondolsz ezen csak röhgni lehet xD

Főleg hogy bizonyítékok is vannak ha körbenéznél az interneten kicsit jobban nem csak videókat néznél hanem olvasnál is egy picit.Ja igen ezt is titkolja a NASA.Szóval baromság h semmit nem titkol. Remélem segítetem.

2012. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Tom Benko ***** válasza:

@13: Retusálva? Hol? Mi?

A többi a szokásos mantra: bizonyíték, bizonyíték, bizonyíték...

2012. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

# 12 így van, aki kicsit meg tudja "hekkerkedni" a Nasa-t az rájön a titokra!!!


#13 Te meg vedd vissza szépen a finom meleg fehér kabátkádat aztán irány Lipótmező!

2012. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

# 14 "Retusálva hol mi?" Vegyél szemüveget már bocs kicsit keresgéljél aztán rájösz a Holdról csinált fényképek felén vagy többön nincs rajt csillag,a háttér csak 1 feketeség és ha nézel Tv-t ott is bemondták és az ufovadászok is felkapták rá a fejüket meg vizsgálták ki lettek vágva :)) Csak felvilágosítalak.


# 15 1. #12 és #13 is én voltam :)

2. "Te meg vedd vissza szépen a finom meleg fehér kabátkádat aztán irány Lipótmező" Ezzel mire is akartál utalni ? :) Tán valamit nem hiszel el amit leírtam ??Mert akkor előte kutasgas majd írjál.

2012. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Vegyél szemüveget már bocs kicsit keresgéljél aztán rájösz a Holdról csinált fényképek felén vagy többön nincs rajt csillag,a háttér csak 1 feketeség és ha nézel Tv-t ott is bemondták és az ufovadászok is felkapták rá a fejüket meg vizsgálták ki lettek vágva :)) Csak felvilágosítalak. "


Buta, buta rettentő buta!


Fizika általános iskola 8. osztály 1-es, köszönjük, leülhetsz.


Tudnám akik általános iskolai tananyaggal nincsenek tisztába azok miért próbálják megváltani a világot...


"kutasgas"

Ez meg ált. iskola 3. osztály nyelvtan egyes.


Szerintem fuss neki az iskolának még egyszer a sok UFO kutatás helyett, többre mész vele.

2012. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül szerintem te "butább" vagy mint én . 1 szót elírtam akkor már újra kelene kezdenem az iskolát?xD Te meg ne helyesírásról ugráljál olyan témában ahol nem azt kérdezték.Én a helyedbe leülnék aztán gondolkodnák mielőtt írok vagy keresnék dolgokat ami biztosan igaz és ami nem,utána okoskodnák hogy mit titkol és mit nem a NASA meg stb.. !! Te IQ vadász. De nem vitatkozok nem érdekel más véleménye az enyém igyis -úgyis IGAZ majd rájöttök !
2012. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ja igen és lehet többet értek a csilagászathoz meg ilyenekhez mint te .Ja igen és elárulnád hogy mi is van a 8. osztályos fizika könyben csillag vizsgálás? :) ez vicces


Buta,buta nagyon buta!!!Mondom előtte gondolkodj.

2012. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!