Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mi (ke) t titkol...

Szerintetek mi (ke) t titkol a NASA az emberiség elől?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom, te irtó retardáltnak tűnsz....


De akkor most puszta jófejségből megmondom, hogy miért nem látszanak a csillagok a holdi fotókon:


Általános iskolai tananyag:

Miért nem látszanak a csillagok a Földről nappal? Na? Ezen törd a kis csillagász buksidat mielőtt továbbolvasol.



Na mivel feltételezem továbbra sem tudod a válasz megmondom: Ahhoz, hogy egy kép ne legyen homályos vagy szellemképes FÉNYES környezetben (pláne, ha mozgó tárgyakat fotózunk) rövid expozíciós időt kell alkalmazni a kamerán (házi feladat: Megnézed, mi az az expozíciós idő). Mivel te profi csillagász vagy, nyilván tudod, hogy még egy álló teleszkópból is nagyon hosszú exp. idővel fotózzák a csillagokat, pont azért, hogy látsszanak.

A rövid expozíciós idő és a nagyon fényes Holdfelszín az oka annak, hogy nem látszanak a csillagok a fotókon.


Halkan megjegyzem, hogyha megnézed a fotókat, amiket pl. a Nemzetközi úrállomáson készítettek akkor azokon sem látod a csillagokat - hasonló okokból. A Föld túl fényes és az expozíció túl rövid.


Ha ebből az irományból csak egy nagyon pici megmaradt a 14 éves fejecskédben már megérte. Ha meg nem hát nem...

2012. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Akkor én is megsugok neked valamit.

1. "14 éves fejembe" <-- x2 (az X - szorzást jelent ha még nem tartatok ott a suliban.)

2. Nagy baromság amiről te beszélsz mert láttam olyan képet is amin látszanak a csillagok de ha neked annyira bajod van a csillagokkal akkor mást mondok a Hold felszíne is retusálva van + a Hold sötét oldaláról készűlt fényképek ahol allig ha akad fény ott se látszanak a csillagok ezt is megjegyzem te IQ.

+ gondolom hallotál az Apolló programról azoknak se az volt a feladatuk ,hogy kőzetmintát gyűjtsenek.

Ja igen nagyokos nesze a link: MÉG A FÖLD KÉPÉT IS RETUSÁLJÁK.

http://www.youtube.com/watch?v=LJgski9ZCSM&feature=related


És még sokat tudnák küldeni. Talán előszőr nem árt körülnézni nem csak a youtube-n !! Na rólad is ennyit több időt nem vesztegetek hogy megértsed amit ugye fogsz még fel a tizen éves fejeddel és itt PONT ... !

2012. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%

Ja és a CSILLAGOS háttér !Ne olvassátok el a "# 21" válaszolónak azt a hátteres baromságot !!

Link: itt szakember beszél róla látszanak a csillagok :)) érdemes megnézni mind a 4 részét

Ez a 3. rész --> http://www.youtube.com/watch?v=GElC77bxs1U


És a kérdezőnek mondom : SZINTE MINDENT TITKOL A NASA !!! Nézzétek a linkeket amiket küldtem a kommentjeimben!!

2012. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%

Én nem dicsekednék a 28 éveddel, mert kb. hasonlóan magas IQ társul hozzá...


És ha megértetted volna amit mondtam, akkor felfognád, hogy a fényviszonyokból adódó különbségek miatt hol látszanak a csillagok hol pedig nem. Ezt ennél dedósabb és érthetőbb módon nem tudom elmagyarázni, rettentő szomorú, ha nem érted.


A Hold sötét oldalán sosem járt ember, úgyhogy gőzöm nincs miről beszélsz.


Szabad megkérdeznem mi volt az Apolló program célja? Megatron fővezért kiszabadítani? Vagy mégis mi?!


És végül:

Te most komolyan belinkelsz nekem valamit YOUTUBE-ról és ezzel próbálsz tudományos TÉNYEK ellen vitatkozni?


No comment. Te menthetetlen vagy.

2012. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

:) ezen már csak röhögni lehet !!

Mi vagy te NASA tagja vagy mi az Isten ?Aki a videóba szerepelt ott kapott kikébzést is csak megemlítem!

Ha nem akarod youtube-n megnézni nézheted ÉLŐ be is keresd meg nem érdekel a véleményed ! És a csillagok minden helyzetbe látszanak az űrből fényképezve csak elmondom.

És az Apollóprogramnak a célja ha ennyira tudatlan vagy kapcsolatlétesítés volt :)

És amit belinkeltem a Holdról szóló 4 rész megnézed akkor tudnál valamit. És ha néznéd olyanokat hallanál hogy leesne az állad . +a Marsról is beszélnek azokat nem linkelem keressétek meg arról is beszélnek pár dolgot.

UI.: a Holdon és a Marson van ÉLET miből gondolom ? van légköre van rajt folyékony viz bejelentete a NASA hivatalosan stb.!!!!

Na nem vitatkozok egy hitetlennel aki ugyse fog hinni semmiben ide se irok többet baromságot hordanak itt is össze.!


(Sok hitetlen él köztnk az lesz a végünk majd.)

2012. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A hit és a tények között az emberi hülyeség a választóvonal...


Te valahol rettentő mélyen vagy a vonal alatt.

2012. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Én úgy hallotam,hogy ők egy ufó példányt őrízgetnek de ezt csak ők tudják de az biztos hogy titkolnak valamit bármi is legyen az BIZTOS!
2012. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Szerintem is elég sok dolgot eltitkolnak, bár ezek inkább emberi-állati kísérletek lehetnek. Arról nem is beszélve,hogy több száz halálos vírust kidolgozhattak már arra az esetre ha kitörne egy újabb világháború.
2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha valamit titkolnak, mert mást tanítanak, mint az igazság, az a Földünk élete,fejlődése, belső szerkezete és a Földünk jövőben várható, életre alkalmatlan, vénuszi bolygóvá válása.


Ha pedig így van, akkor el fogják titkolni azt is nagy tömeg"ember előtt, hogy találnak életre alkalmas bolygót, hogy elkészült minden szállításra, nagy távolságra is alkalmas nagy sebességű űrhajó. Amivel aztán szép csendben a felső kaszt-réteg egy pár szükséges észkombájnnal és szükséges számú rabszolgának, szolgának valóval, el fog húzni. A tömegeket pedig itt felejtik egy forrósodó platnin. Amely fokozatos lesz az élet kipusztulásával együtt!

2013. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ami pedig a Marsot illeti -- azon nem lehet élet! Mert nincs magnetoszférája, nincs Ózon, tehát nem alakulhatott ki se megfelelő levegő réteg, se víz, így élet se.
2013. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!