Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Orvostudomány házilag?

Orvostudomány házilag?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon nevetségesen hangzik. De nagyon érdekel a dolog szeretnék érteni hozzá, az is lehet később orvosira megyek, amit hoz az élet. Az lenne a kérésem hogy egy szakorvos vagy valaki aki ért hozzá Lineljen egy oldalt ( Bár nagyon értékelném ha venné a fáradtságot ide írni nekem.) Az alapokat leírná.. elsőkörben bőven megtenné nekem ha megtudnám tanulni az orvoslás alapvető ágait pls radiológia,kardiológia..stb,és hogy mti jelentenek. Meg az alapvető mindennapi betegségeket részletesebben orvosi nevüket mi okozza és mi rá az antibiotikum(vagy ellenszer) Nagyon szépen köszönöm előre is!! És szeptembertől a suliban nagyon ráfekszem a bioszra.
2011. júl. 29. 14:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó , köszönöm a válaszodat és szeretnék a "tanítványod" lenni amennyire ez lehetséges,és nyitott vagyok a további tanácsokra. Nagyon hálás lennék amennyiben megtennéd és ha ez így van privátban kérnék szépen valamilyen elérhetőséget. Ha nem semmi gond,megértem. És akárhogy döntesz köszönöm!
2011. aug. 1. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!