Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan könyv, ami az...

Van olyan könyv, ami az evolúció ellenérveit tartalmazza?

Figyelt kérdés
Vagy valami netes cikk esetleg? Múltkor találtam egyet, de véletlenül bezártam, és azóta sem találom.
2011. okt. 16. 20:02
1 2 3
 21/26 vitéz gyuri válasza:
36%

Eltalálta!

Hogy vagy hinni vagy nem hinni az evolúcióban!

Más megközelítések bajosak.


Ha valaki hisz Istenben, az még nem jelenti azt, hogy nem hisz evolúcióban, hanem azt, hogy Isten iránti alázattal vizsgálódik anyagi világban és tények alapján összeáll egy-egy elmélet.

Ha evolúció-elmélet, akkor az, ha más, akkor ez és azokat kell ütköztetni, felsorakozva pro és kontra érveket és kész! Így kerek a világ!


Baj nem ott van! Hanem ott, ahol enberi önzőség, luciferi önimádat, stb., akik ilyen tulajdonságaik mentén tudománnyal szembeni gőgös viselkedésük nyomán, ill. tudománnyal visszaélve féligazságok útján olyan téziseket alkotnak, amelyek nem megalapozottak, de azokat felhasználva Isten ellen fellázadnak.

2011. nov. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Stephen Meyer: Aláírás a sejtben

Michael Denton Evolution: A Theory in Crisis („Evolúció: válságban egy elmélet”)

2012. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Bencece ***** válasza:
2012. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
31%
Evolúciót végül is lehet tényként kezelni, mert itt zajlik a szemünk előtt. Kezdve a bacik mutációiról amikkel ellenállnak az antibiotikumoknak, a 2 lábon járó gorilláig a kenti állatkertben.
2012. dec. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
75%

Hurrá, hurrá, már lakberendezők is írhatnak olyan könyveket, amiket aztán többszázezren olvasva el is hiszik, ami abban foglaltatik. Nem viccből írom, Adnan Oktar, az evolúciós csalás c. könyv szerzője eredetileg belsőépítészetet tanult, sosem volt köze a biológiához, bár lehet, hogy a 60-as években jól odafigyelt környezetismeret órán... Ahogyan bizonyos fogalmakat magyaráz, tovább sok téren nem is képezhette magát. Nem gondolom, hogy az lenne a megfelelő forrás.

Hidd el, sok könyvet kerestem én is, többet kivettem a könyvtárból, többet megvettem, de ezidáig nem találtam olyat, ami nekem elfogadható lett volna. Már a fogalmi rendszere sem stimmelt a legtöbbnek, félremagyarázták a mutációkat, azokat kizárólag kozmikus sugárzásnak, egyéb külső hatásnak tulajdonították, a másolási hibák szerintük elhanyagolhatóak, holott a repair rendszerek miatt azok csak, ... a bugyuta óvodás természetes kiválasztódásról már nem is beszélek. Darwin természetes kiválasztódás-elmélete óta történt egysmás.

Ha találsz igazán jó kreacionista könyvet, akkor mondd, mert engem is érdekel. Komolyan.

Ha azért érdekel, mert szeretnéd összeegyeztetni a hited a tudománnyal, nem kell elvetned a tudományt (mégha sok evolúcióbiológus idióta módon levonja azt a következtetést egy-egy művében, vagy felszólalásában, hogy nincs Isten, vagy az evolúciós tanokkal összeegyeztethetetlen). Még a Vatikánban is egyre több az olyan tanácsos és bíboros, aki elfogadja az evolúciót.

2013. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ay carramba! ***** válasza:
Igen, úgy hívják, hogy: "A könyv, amely a realitásellenes információkat hordozza magában, fizikailag nem létező valójában".
2017. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!