Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 9. osztályos vagyok, de le...

9. osztályos vagyok, de le szeretnék (egyelőre) középszinten érettségizni fizikából. Ütközik ez bármi akadályba?

Figyelt kérdés

A korábbi érettségiket szinte hibátlanra meg tudom csinálni.

Igazából az osztállyal nagyon lassan haladunk, én meg nem látom értelmét húzni. :/


2012. jan. 27. 21:03
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
Mit jelent, hogy szinte hibátlanra? A kitűzött időn belül, a megengedett segédeszközökkel? Akkor igen, sőt, a fizikatanárod rajongani fog érted.
2012. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legalább 2 évig kell tanulni 1 tárgyat, hogy érettségizz belőle. legkorábban 11.ben tudsz előrehozott érettségit tenni. (én legalábbis így tudom, lehet változott 1 év alatt a rendszer)
2012. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aham az időkereten belül.
2012. jan. 27. 21:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én meg sajna végkép nem tudom :( Mondjuk úgyis megkérdezem majd a fizikatanárt, de remélem azóta változott.
2012. jan. 27. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz, semmi akadálya. Előtte teszel egy osztályzóvizsgát, és már mehetsz is.

A fizikatanároddal okvetlen beszélj, majd ő meg mondja, hogy pontosan hogy lehet ezt megvalósítani.

2012. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehetsz, annyi, hogy az iskolátokban előírt kötelező alaptantervből (ha gimi akkor az 1.; 2.; 3. és 4. osztályos anyagokból, ha szakközép akkor 1. és 2. osztályos) különbözeti vizsgát kell tenned, majd ha ez mind sikerült akkor tehetsz előrehozott érettségit.


Ha ezen mind túl vagy akkor meg lesz lyukas órád amíg az osztályodnak fizika órája van, ami hacsak nem az első vagy utolsó órátok lesz baromi unalmas...

2012. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem látom értelmét előrehozni, csak lyukasórád lenne és be sem mennél órára vagy jobbik esetben bemész, de nem figyelsz oda eléggé.


Ha meg később rájössz, hogy emeltezni akarsz belőle sajnálni fogod, hogy nem jártál be / külön órákra, fakultáció stb.

2012. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!