Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit jelenthet az álom: vagyok...

Mit jelenthet az álom: vagyok egy szobában, öltözködök, és az ablakban hirtelen megpaillantok pár embert aki engem néz, és mosolyognak, meg fütyülgetnek?

Figyelt kérdés
nem tudom megnézni álmoskönyvbe, mer ez összefüggő "történet", és egybe érne nekem valamit.
2008. ápr. 18. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz ismerni kéne az életedet is. POnt ez az egésznek a lényege. Neked kell megfejtened a sajáát álmaidat, mert az álmaid kvázi üzenetek, amit meg kell értened.

Tudom, hogy nem a megoldást írtam le, de hidd el, hogy a megoldást, az igazi jelentését az álmodnak, sose fogják tudni mások, esetleg könyvek megmondani.

2008. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előttem szólóval. Azt is gondold át, mit éreztél közben, mikor néztek és fütyültek. Szégyellted magad, vagy boldoggá tett, mérges voltál stb. És azt is, hogy mostanában történt-e valami, ami kapcsolatba hozható az álmoddal, vagy láttál-e egy filmet? Azt ami nappal történik velünk, az álmaink segítenek feldolgozni.
2008. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen álmok lehetnek figyelmeztetések.

Az álom feladata valószínűleg az, hogy az agyad feldolgozza azt, amit idáig még nem tudott (különben sokkal nagybbnak kellene lennie) - de itt lehet, hogy a tudattalan agyad figyelmezteti valamire a tudatodat, amit ő már észrevett, a tudatod meg vagy nem - vagy szándékosan söpri a szőnyeg alá. Megfejteni tényleg úgy lehet, ha gondosan végiggondolod - mit is látál pontosan, mit éreztél közben - és általában: mitől félsz mostanában?

Ha magad próbálsz utánamenni, akkor nem szabad nagy fontosságot tulajdonítani neki: vagy lesz eredmény, vagy nem... ha viszont nagyon fontos, akkor csak pszichológus fog boldogulni ezzel. Az álmoskönyvet nyugodtan dobd el: az biztos nem tud ebben segíteni.

2008. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!