Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy szájjal elégítettem ki a volt barátom.Írok egy-két előzményt, hogy mi történt velem, hátha aki ért hozzá annak segít. 1 hete szakított velem telon és msn-en, nem volt köztünk még semmiféle szexuális kapcsolat, tegnap egy bulin ő is és énis ott voltunk, és nem köszönt nekem. Nem vesztünk össze szakítás előtt se, jól megvoltunk. Az álmomba szájjal elégítettem ki, de ő NEM élvezett el és emlékszem, hogy utána az álmomba ezen rágódtam, hogy mértnem vagy mit csináltam rosszul.

Köszönöm előre is annak aki tud segíteni.:)


2009. júl. 25. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jah kérem a természet tovább dolgozik! XD
2009. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem vagyok valami idős, de sok tapasztalatom van ilyenekben. Mármint az álmokban. Pl én megálmodom sokszor a következő napot, a jövőt, és rengetegszer van Deja Vu érzésem. Szerintem ez az álom a csalódást és a fájó szakítást jelentheti. És a töprengést azon, hogy miért történt mindez...

Voltak már nekem is fura álmaim, beszéltem táltosokkal, keresgéltem álmoskönyvben válaszokat. Ajánlom neked Krúdy Gyula Álmoskönyvét, Bár ehhez a fajta álomhoz mást mondanék. Vannak külöfnféle, rengeteg fajta álmoskönyvek. Ha szexxel álmodsz arra is van álmoskönyv. Kikereshetnéd abból is...

De mármit, ha tudod, sokféleképpen meg lehet közelíteni az álmokat. Van aki azt mondja épp a fordítottját jelenti minden álom. De van aki arra esküszik, hogy minden résztvevő elemet kikeres az álmoskönyvből és összerakja maga...

Szóval, az ember sokféleképp gondolkozik...

Én azt mondom szerintem azt jelentheti amit a válaszom elején mondtam. :)

Megismételném, hogy én egymás után 4szer álmodtam meg a világ végét, ahogy elpusztul a bolygó. Nem viccelek...

És ha hiszel a szellemvilágban, ajánlhatom neked Kovács András Nagy Táltoskönyvét. Szia. Puszi neked. Sok sikert a Továbbiakban! :D

Lady Tiger

2009. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Énis így gondolom, hogy nem igazán értem a szakítást..

2009. júl. 25. 19:13
 4/5 anonim válasza:
Szia ismét! Lady Tiger vagyok, a második válaszoló. Megnézted amit ajánlottam? Utánajártál? :))
2009. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az álmok jelentését sok minden befolyásolhatja, pl. a szimbólum rendszered.
2009. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!