Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges hogy a közeljövöben...

Lehetséges hogy a közeljövöben mutánsok legyenek?

Figyelt kérdés
Most nem X-men-re gondolok hogy lézer jön ki szeméböl vagy teleportál hanem pl. immunisak leszünk egyes betegségekre/vírusokra jobb lesz az állóképeségünk, gyorsabban számolunk megmittomén:) ilyenkre gondoltam
2008. aug. 22. 16:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Amikór azt mondják hogy mutáns annak suja van. Definiáljuk a szót olyan külsö vagy belsö diferencia amej kiemeli az egyedet falyából. Szerintem nem kéne egyszerü kivülállónak ezekröl beszélnie. Pontosan azérz mert nincsenek tisztában a dolgok jelentösségeivel.
2008. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A mutáció meghatározása: Az élőlény örökítőanyagának megváltozása.


Nem érdemes ezen a meghatározáson változtatni, éppen azért, mert a mutációk nagy része nem jelenik meg a fenotípusban, így nem is látható. Amikor a fenotípusban is megjelenik, akkor is kérdéses, mi emeli ki az egyedet a fajából? A kék szem, a barna, vagy a zöld emel ki az emberi fajból? A barna haj, a fekete, a szőke vagy a vörös emel ki az emberi fajból? A százhatvan centiméter fölötti vagy alatti testmagasság? A fekete bőr, a fehér, vagy a sárga?


A magam részéről diplomás biológus vagyok, ráadásul genetika és molekuláris biológia volt a két főtárgyam, jelenleg a biológus doktori iskola hallgatója vagyok, szintén genetika-molekuláris biológia szakon. Nem hiszem, hogy az "egyszerű kívülállók" közé tartoznék.

2008. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
GYP-sek vagyunk mind:D GYP-s halakból és mókusokból és majmokból lettünk:D najó vicc
2009. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én szerintem nem baj hogy a gyengék is életben maradnak inkább a bunkó tolvajoknak kéne eltűnniük az emberiségből és akkor lenne a legjobb az élet.
2010. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!