Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van esélyem arra, hogy felvegy...

Van esélyem arra, hogy felvegyenek az állatorvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

Most ha lehetne, már mostani állatorvosokat, vagy egyetemistákat kérdezném...

Szóval az a szitu, hogy 7.-es vok, de már gimibe járok. Álltalánosban végig kitünő voltam, már az egész rokonság megörült, hogy egy ujjabb jó tanuló, csak mert összes tesom kitűnő volt. Igenám, de kezdődött a gimi, és először csak kicsit, aztán fokozatosan rosszabb tanuló lettem, és most, 7.-esen kb a 3-as átlagnál állok. Viszont, 3 éves korom óta ( szóval 10 éve) állatorvos szeretnék lenni. Apukámmal is már boncoltunk kissem állatokat, amik elpusztultak ( béka, hal...)és nem lettem rosszul tőle. Tv-ben is folyton az "animal planet"-en lógok, és a boncolásokat nézem.Több kisgyerekkori rajzom van ahol magamat rajzoltam le, ahogy éppen műtök. x)És már rengetegszer volt, hogy kismadarakat gyógyitgattam, sőt, egyszer már levezettem egy kecske ellést is, még tavaly! :) Lehet, hogy ez semmiség, de én nagyon élvezem és szeretem.... de a jegyeim miatt mindennap eszembe jut, hogy lehet , hogy nem valósul meg a nagy álmom, és nem lehetek állatorvos... jó, tesóim folyton hülyének néznek, hogy 13 évesen ezen parázok, de tényleg ez van.... lécci segítsetetek!!! L/13

*U.í.: bocsi a helyesírási hibákért! :)


2010. márc. 22. 18:00
1 2
 1/11 X. Maté ***** válasza:
100%
11. és a 12. osztályt végezd el jó jegyekkel, plusz egy jó érettségi. Az teljesen mindegy, hogy most milyen tanuló vagy.
2010. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerzel egy nyelvvizsgát, meg jó vagy biológiából és kémiából, akkor tök mindegy, hányas vagy! Nekem 2.6 volt 4. félévkor az átlagom! Volt egy angol közép nyelvvizsgám és írtam két 85%os emeltszintű érettségit! A törim meg a magyarom 2 lett....
2010. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jobb jegyeket akarsz akkor egyszerüen figyelj jobban órán. Ha az nem segít, akkor kérd meg a szüleidet, hogy keressetek egy különtanárt azokból a dolgokból amik nem mennek. Egy különtanár egy félév alatt nagyon sokat tud segíteni ahhoz, hogy megértsd a tananyagokat. Ha pedig még gimi alatt megtanulod a dolgokat, akkor érettségire is könnyebb lesz felkészülni.


Én is jártam különtanárhoz matekból még régebben. Ettöl feljavultak a jegyeim ötösre, késöbb pedig kutató lettem (igaz, nem matematikus :) ).

2010. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tanulj bioszt kémiát! ha azokból ötös vagy akkor mehetsz
2010. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az állatorvosok élete nem csak boncolásból áll...
2010. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán, ne aggódj:) Én is hatosztályosba kártam, szintén kitűnő voltam előtte végig, aztán hetedikben jöttek a 3-asok, 4-esek...:) De 11-12.-re feltornáztam, és most orvosira járok:) (Igaz nem állatorvosira:)
2010. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem csak boncolásból áll, de nem is az vonz... hanem az egész, úgy ahogy van! :) utolsónak: az tök jó, köszi a bíztatást!^^ csak nekem nem 3, 4-eseim vannak, hanem 2, 3-asaim! ;(((
2010. márc. 27. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Biosz és kémia, mint már írták. Ha ezekből teszel egy 80-90% emelt szintűt, még nyelvvizsga sem biztos, hogy kell. (Csak, ha kötelező, de a pontok miatt nem fog)
2010. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Majd dobj egy címet, hozzád küldöm a szorulásos teheneimet >:D
2010. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D jól van , jöhetnek a bocik x)
2010. máj. 15. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!