Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges ilyen jegyekkel,...

Lehetséges ilyen jegyekkel, hogy felvegyenek az állatorvosira?

Figyelt kérdés
Mégcsak ált.iskolába járok. Idén kémiából és bioszból 4 lettem, de pl.matekból meg töriből 3as....
2010. jún. 7. 22:53
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, hogy lesz-e esélyem ha most ilyen rosszul állok? :(
2010. jún. 7. 22:54
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és még lett egy 2 is D;
2010. jún. 7. 22:55
 3/10 Silber ***** válasza:
100%
Hát ha nem csinálsz egy pálfordulást, akkor semmiképp sem. Sry.
2010. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tessék belehúzni a tanulásba és gyógyítani az állatokat
2010. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás vagy...felvételinél egyik esetben a gimi utolsó két éve és az érettségi, másik esetben csak az érettségi számít...

Miért ne vehetnének fel? Csak kezdj el tanulni, mert ha már most nem szerzed meg az alapokat, akkor gimiben is nehéz lesz:)

2010. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges... De vagy neked kell jobban teljesítened, vagy anyukádnak....
2010. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha végre elkezdesz tanulni, akkor igen. De ahhoz a gimiben végig ötösnek kell lenned, és kenned-vágnod kell a bioszt és a kémiát.
2010. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én általánosban utáltam a történelmet, felnőtt koromban már megszerettem.


Az, hogy általános iskolában mik a jegyeid, eléggé kevéssé határozza majd meg, hogy mi leszel felnőtt korodban. Ez az én tapasztalatom.


De akár az is lehet, mire gimnáziumba mész, már nem akarsz majd állatorvos lenni. Ki tudja? Az ember sokat változik, főleg gyerekkorban.

2010. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
évvégére már szinte csak 5ösöket max 4eseket szereztem, de az éveleji jegyek nagyon lehuzzák az átlagt.:(
2010. jún. 10. 19:45
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Egyáltalán nem lehetetlen! Csak tanulj szorgalmasan és persze, hogy sikerülhet! A gimi számít igazán. Azt javaslom, hogy menj biosz tagozatos suliba, és tanuld meg a kémiát meg a biológiát nagyon jól. Esetleg menj magántanárhoz is majd, ha kell. Drukkolok! :)

2011. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!