Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi ez a "Homunculus" dolog?

Mi ez a "Homunculus" dolog?

Figyelt kérdés
Egy angol videóban hallottam róla, aztán láttam, hogy többnyire orosz videók foglalkoznak ezzel a témával. Az ondójukat belefecskendezik tojásba és hagyják több napra érni, aztán feltörik és valami medúza féleség (undi) lényt mutatnak. Totál kamunak néz ki de annyi videó van róla hogy már érdekelt hallott e róla már valaki.

2016. ápr. 20. 22:30
 1/4 Molyember ***** válasza:
100%
Inkább nem nézem meg a videót, de biztos lehetsz benne, hogy kamu.
2016. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy középkori elképzelés.

Arról szól, hogy összekeversz megfelelő anyagokat egy lombikban, és ebből kifejlődik egy ember.

Természetesen ilyen nincs.

2016. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Én hülye, megnéztem a videót.

Elég gusztustalan ordenáré baromság.

Én azokon vagyok ledöbbenve, akik ilyet kitalálnak és össszerakják a hoaxot. Mocskos beteg emberek.


Amúgy a videó szerinti módszerrel egy rettenetesen ocsmány baktériumtenyészetet tudsz összehozni a megzápult tojásban.

Aki olyan nyomott, hogy elhiszi és utánacsinálja, megérdemli, hogy a bomlásgázoktól felfújódott tojás a képébe pukkanjon és kihányja a belét.

:D

2016. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Uram isten, azok nem az ondojulat nyomjak bele te barom, hnem orosz orszagba lehet kapni kulon erre a celra ilyen vackokat
2016. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!